بلککین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Blakecoin (BLC)

بلککین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Blakecoin (BLC)

بلککین (Blakecoin) چیست؟

ارز دیجیتالی بلککین دارای شبکه توافقی است که به صورت BLC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بلککین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بلککین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بلککین ایمن است و تاکنون بلککین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بلککین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BLC وجود دارد از جمله :سازنده بلککین کیست؟ آیا بلککین قانونی است؟ بلککین چگونه کار می کند؟ آیا Blakecoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بلککین (Blakecoin) ؟

ارزش کل بلککین در بازار جهانی 252250 دلار که معادل آن به تومان 1135125000 تومان است. آینده بلککین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بلککین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بلککین در بازار 0.01668 دلار که معادل آن در بازار ایران 75.06 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بلککین (Blakecoin)

برای ساخت کیف پول بلککین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Blakecoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بلککین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BLC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بلککین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بلککین، بازیابی و بازگشت حساب بلککین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBlakecoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بلککین (Blakecoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بلککین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بلککین میتونید کسب در آمد داشته باشید. بلککین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Blakecoin استخراج بلککین از طریق دستگاه های ماینر بلککین است.

خرید بلککین ارزان

برای خرید بلککین میتوانید از سایت های واسط فروشنده بلککین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بلککین خرید را انجام دهید. قبل از خرید بلککین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بلککین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بلککین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بلککین به تومان است. درصد رشد BLC در حال حاضر 0.3936 و قیمت BLC جهت خرید 0.01668 دلار و 75.06 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بلککین (Blakecoin)

اگر قصد فروش بلککین را دارید از طریق سایت Blakecoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Blakecoin در بازار جهانی که معادل 252250 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بلککین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بلککین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Blakecoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بلککین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بلککین می باشد.

تبدیل بلککین (Blakecoin)

شما می توانید Blakecoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بلککین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Blakecoin (بلککین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بلککین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بلککین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بلککین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *