بلزرکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول BlazerCoin (BLAZR)

بلزرکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول BlazerCoin (BLAZR)

بلزرکین (BlazerCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی بلزرکین دارای شبکه توافقی است که به صورت BLAZR در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بلزرکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بلزرکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بلزرکین ایمن است و تاکنون بلزرکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بلزرکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BLAZR وجود دارد از جمله :سازنده بلزرکین کیست؟ آیا بلزرکین قانونی است؟ بلزرکین چگونه کار می کند؟ آیا BlazerCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بلزرکین (BlazerCoin) ؟

ارزش کل بلزرکین در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده بلزرکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بلزرکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بلزرکین در بازار 0.00189 دلار که معادل آن در بازار ایران 8.505 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بلزرکین (BlazerCoin)

برای ساخت کیف پول بلزرکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول BlazerCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بلزرکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BLAZR دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بلزرکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بلزرکین، بازیابی و بازگشت حساب بلزرکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBlazerCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بلزرکین (BlazerCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بلزرکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بلزرکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. بلزرکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق BlazerCoin استخراج بلزرکین از طریق دستگاه های ماینر بلزرکین است.

خرید بلزرکین ارزان

برای خرید بلزرکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده بلزرکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بلزرکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید بلزرکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بلزرکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بلزرکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بلزرکین به تومان است. درصد رشد BLAZR در حال حاضر 0.6475 و قیمت BLAZR جهت خرید 0.00189 دلار و 8.505 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بلزرکین (BlazerCoin)

اگر قصد فروش بلزرکین را دارید از طریق سایت BlazerCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش BlazerCoin در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بلزرکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بلزرکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان BlazerCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بلزرکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بلزرکین می باشد.

تبدیل بلزرکین (BlazerCoin)

شما می توانید BlazerCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بلزرکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید BlazerCoin (بلزرکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بلزرکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بلزرکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بلزرکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *