بلککپی رایگان و آموزش ساخت کیف پول BlockPay (BLOCKPAY)

بلککپی رایگان و آموزش ساخت کیف پول BlockPay (BLOCKPAY)

بلککپی (BlockPay) چیست؟

ارز دیجیتالی بلککپی دارای شبکه توافقی است که به صورت BLOCKPAY در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بلککپی در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بلککپی نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بلککپی ایمن است و تاکنون بلککپی هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بلککپی از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BLOCKPAY وجود دارد از جمله :سازنده بلککپی کیست؟ آیا بلککپی قانونی است؟ بلککپی چگونه کار می کند؟ آیا BlockPay در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بلککپی (BlockPay) ؟

ارزش کل بلککپی در بازار جهانی 602862 دلار که معادل آن به تومان 2712879000 تومان است. آینده بلککپی در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بلککپی سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بلککپی در بازار 0.111059 دلار که معادل آن در بازار ایران 499.7655 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بلککپی (BlockPay)

برای ساخت کیف پول بلککپی روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول BlockPay و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بلککپی مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BLOCKPAY دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بلککپی حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بلککپی، بازیابی و بازگشت حساب بلککپی در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBlockPay می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بلککپی (BlockPay) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بلککپی به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بلککپی میتونید کسب در آمد داشته باشید. بلککپی رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق BlockPay استخراج بلککپی از طریق دستگاه های ماینر بلککپی است.

خرید بلککپی ارزان

برای خرید بلککپی میتوانید از سایت های واسط فروشنده بلککپی ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بلککپی خرید را انجام دهید. قبل از خرید بلککپی نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بلککپی وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بلککپی کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بلککپی به تومان است. درصد رشد BLOCKPAY در حال حاضر 0.6677 و قیمت BLOCKPAY جهت خرید 0.111059 دلار و 499.7655 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بلککپی (BlockPay)

اگر قصد فروش بلککپی را دارید از طریق سایت BlockPay اقدام کنید. با توجه به ارزش BlockPay در بازار جهانی که معادل 602862 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بلککپی در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بلککپی در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان BlockPay را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بلککپی را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بلککپی می باشد.

تبدیل بلککپی (BlockPay)

شما می توانید BlockPay را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بلککپی به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید BlockPay (بلککپی) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بلککپی نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بلککپی از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بلککپی را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *