بلککو رایگان و آموزش ساخت کیف پول BLOCKv (VEE)

بلککو رایگان و آموزش ساخت کیف پول BLOCKv (VEE)

بلککو (BLOCKv) چیست؟

ارز دیجیتالی بلککو دارای شبکه توافقی است که به صورت VEE در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بلککو در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بلککو نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بلککو ایمن است و تاکنون بلککو هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بلککو از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد VEE وجود دارد از جمله :سازنده بلککو کیست؟ آیا بلککو قانونی است؟ بلککو چگونه کار می کند؟ آیا BLOCKv در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بلککو (BLOCKv) ؟

ارزش کل بلککو در بازار جهانی 38168639 دلار که معادل آن به تومان 171758875500 تومان است. آینده بلککو در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بلککو سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بلککو در بازار 0.028292 دلار که معادل آن در بازار ایران 127.314 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بلککو (BLOCKv)

برای ساخت کیف پول بلککو روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول BLOCKv و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بلککو مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش VEE دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بلککو حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بلککو، بازیابی و بازگشت حساب بلککو در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBLOCKv می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بلککو (BLOCKv) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بلککو به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بلککو میتونید کسب در آمد داشته باشید. بلککو رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق BLOCKv استخراج بلککو از طریق دستگاه های ماینر بلککو است.

خرید بلککو ارزان

برای خرید بلککو میتوانید از سایت های واسط فروشنده بلککو ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بلککو خرید را انجام دهید. قبل از خرید بلککو نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بلککو وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بلککو کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بلککو به تومان است. درصد رشد VEE در حال حاضر 0.5376 و قیمت VEE جهت خرید 0.028292 دلار و 127.314 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بلککو (BLOCKv)

اگر قصد فروش بلککو را دارید از طریق سایت BLOCKv اقدام کنید. با توجه به ارزش BLOCKv در بازار جهانی که معادل 38168639 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بلککو در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بلککو در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان BLOCKv را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بلککو را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بلککو می باشد.

تبدیل بلککو (BLOCKv)

شما می توانید BLOCKv را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بلککو به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید BLOCKv (بلککو) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بلککو نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بلککو از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بلککو را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *