بولونوم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bolenum (BLN)

بولونوم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bolenum (BLN)

بولونوم (Bolenum) چیست؟

ارز دیجیتالی بولونوم دارای شبکه توافقی است که به صورت BLN در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بولونوم در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بولونوم نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بولونوم ایمن است و تاکنون بولونوم هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بولونوم از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BLN وجود دارد از جمله :سازنده بولونوم کیست؟ آیا بولونوم قانونی است؟ بولونوم چگونه کار می کند؟ آیا Bolenum در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بولونوم (Bolenum) ؟

ارزش کل بولونوم در بازار جهانی 543972 دلار که معادل آن به تومان 2447874000 تومان است. آینده بولونوم در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بولونوم سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بولونوم در بازار 0.054397 دلار که معادل آن در بازار ایران 244.7865 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بولونوم (Bolenum)

برای ساخت کیف پول بولونوم روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Bolenum و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بولونوم مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BLN دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بولونوم حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بولونوم، بازیابی و بازگشت حساب بولونوم در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBolenum می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بولونوم (Bolenum) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بولونوم به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بولونوم میتونید کسب در آمد داشته باشید. بولونوم رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Bolenum استخراج بولونوم از طریق دستگاه های ماینر بولونوم است.

خرید بولونوم ارزان

برای خرید بولونوم میتوانید از سایت های واسط فروشنده بولونوم ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بولونوم خرید را انجام دهید. قبل از خرید بولونوم نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بولونوم وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بولونوم کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بولونوم به تومان است. درصد رشد BLN در حال حاضر -0.0263 و قیمت BLN جهت خرید 0.054397 دلار و 244.7865 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بولونوم (Bolenum)

اگر قصد فروش بولونوم را دارید از طریق سایت Bolenum اقدام کنید. با توجه به ارزش Bolenum در بازار جهانی که معادل 543972 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بولونوم در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بولونوم در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Bolenum را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بولونوم را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بولونوم می باشد.

تبدیل بولونوم (Bolenum)

شما می توانید Bolenum را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بولونوم به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Bolenum (بولونوم) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بولونوم نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بولونوم از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بولونوم را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *