سر و صدا رایگان و آموزش ساخت کیف پول Burst (BURST)

سر و صدا رایگان و آموزش ساخت کیف پول Burst (BURST)

سر و صدا (Burst) چیست؟

ارز دیجیتالی سر و صدا دارای شبکه توافقی است که به صورت BURST در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار سر و صدا در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد سر و صدا نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. سر و صدا ایمن است و تاکنون سر و صدا هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان سر و صدا از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BURST وجود دارد از جمله :سازنده سر و صدا کیست؟ آیا سر و صدا قانونی است؟ سر و صدا چگونه کار می کند؟ آیا Burst در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز سر و صدا (Burst) ؟

ارزش کل سر و صدا در بازار جهانی 22089629 دلار که معادل آن به تومان 99403330500 تومان است. آینده سر و صدا در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش سر و صدا سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت سر و صدا در بازار 0.01227 دلار که معادل آن در بازار ایران 55.215 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول سر و صدا (Burst)

برای ساخت کیف پول سر و صدا روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Burst و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت سر و صدا مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BURST دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار سر و صدا حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل سر و صدا، بازیابی و بازگشت حساب سر و صدا در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBurst می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت سر و صدا (Burst) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت سر و صدا به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی سر و صدا میتونید کسب در آمد داشته باشید. سر و صدا رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Burst استخراج سر و صدا از طریق دستگاه های ماینر سر و صدا است.

خرید سر و صدا ارزان

برای خرید سر و صدا میتوانید از سایت های واسط فروشنده سر و صدا ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت سر و صدا خرید را انجام دهید. قبل از خرید سر و صدا نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای سر و صدا وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب سر و صدا کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل سر و صدا به تومان است. درصد رشد BURST در حال حاضر 0.3776 و قیمت BURST جهت خرید 0.01227 دلار و 55.215 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش سر و صدا (Burst)

اگر قصد فروش سر و صدا را دارید از طریق سایت Burst اقدام کنید. با توجه به ارزش Burst در بازار جهانی که معادل 22089629 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به سر و صدا در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده سر و صدا در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Burst را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا سر و صدا را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای سر و صدا می باشد.

تبدیل سر و صدا (Burst)

شما می توانید Burst را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل سر و صدا به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Burst (سر و صدا) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال سر و صدا نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال سر و صدا از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال سر و صدا را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *