سنتور رایگان و آموزش ساخت کیف پول Centurion (CNT)

سنتور رایگان و آموزش ساخت کیف پول Centurion (CNT)

سنتور (Centurion) چیست؟

ارز دیجیتالی سنتور دارای شبکه توافقی است که به صورت CNT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار سنتور در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد سنتور نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. سنتور ایمن است و تاکنون سنتور هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان سنتور از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد CNT وجود دارد از جمله :سازنده سنتور کیست؟ آیا سنتور قانونی است؟ سنتور چگونه کار می کند؟ آیا Centurion در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز سنتور (Centurion) ؟

ارزش کل سنتور در بازار جهانی 2908520 دلار که معادل آن به تومان 13088340000 تومان است. آینده سنتور در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش سنتور سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت سنتور در بازار 0.039369 دلار که معادل آن در بازار ایران 177.1605 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول سنتور (Centurion)

برای ساخت کیف پول سنتور روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Centurion و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت سنتور مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش CNT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار سنتور حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل سنتور، بازیابی و بازگشت حساب سنتور در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولCenturion می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت سنتور (Centurion) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت سنتور به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی سنتور میتونید کسب در آمد داشته باشید. سنتور رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Centurion استخراج سنتور از طریق دستگاه های ماینر سنتور است.

خرید سنتور ارزان

برای خرید سنتور میتوانید از سایت های واسط فروشنده سنتور ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت سنتور خرید را انجام دهید. قبل از خرید سنتور نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای سنتور وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب سنتور کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل سنتور به تومان است. درصد رشد CNT در حال حاضر -0.4748 و قیمت CNT جهت خرید 0.039369 دلار و 177.1605 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش سنتور (Centurion)

اگر قصد فروش سنتور را دارید از طریق سایت Centurion اقدام کنید. با توجه به ارزش Centurion در بازار جهانی که معادل 2908520 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به سنتور در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده سنتور در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Centurion را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا سنتور را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای سنتور می باشد.

تبدیل سنتور (Centurion)

شما می توانید Centurion را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل سنتور به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Centurion (سنتور) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال سنتور نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال سنتور از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال سنتور را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *