زمان سنجی رایگان و آموزش ساخت کیف پول Chronologic (DAY)

زمان سنجی رایگان و آموزش ساخت کیف پول Chronologic (DAY)

زمان سنجی (Chronologic) چیست؟

ارز دیجیتالی زمان سنجی دارای شبکه توافقی است که به صورت DAY در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار زمان سنجی در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد زمان سنجی نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. زمان سنجی ایمن است و تاکنون زمان سنجی هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان زمان سنجی از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد DAY وجود دارد از جمله :سازنده زمان سنجی کیست؟ آیا زمان سنجی قانونی است؟ زمان سنجی چگونه کار می کند؟ آیا Chronologic در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز زمان سنجی (Chronologic) ؟

ارزش کل زمان سنجی در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده زمان سنجی در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش زمان سنجی سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت زمان سنجی در بازار 3.44 دلار که معادل آن در بازار ایران 15480 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول زمان سنجی (Chronologic)

برای ساخت کیف پول زمان سنجی روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Chronologic و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت زمان سنجی مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش DAY دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار زمان سنجی حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل زمان سنجی، بازیابی و بازگشت حساب زمان سنجی در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولChronologic می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت زمان سنجی (Chronologic) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت زمان سنجی به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی زمان سنجی میتونید کسب در آمد داشته باشید. زمان سنجی رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Chronologic استخراج زمان سنجی از طریق دستگاه های ماینر زمان سنجی است.

خرید زمان سنجی ارزان

برای خرید زمان سنجی میتوانید از سایت های واسط فروشنده زمان سنجی ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت زمان سنجی خرید را انجام دهید. قبل از خرید زمان سنجی نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای زمان سنجی وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب زمان سنجی کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل زمان سنجی به تومان است. درصد رشد DAY در حال حاضر -0.2331 و قیمت DAY جهت خرید 3.44 دلار و 15480 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش زمان سنجی (Chronologic)

اگر قصد فروش زمان سنجی را دارید از طریق سایت Chronologic اقدام کنید. با توجه به ارزش Chronologic در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به زمان سنجی در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده زمان سنجی در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Chronologic را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا زمان سنجی را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای زمان سنجی می باشد.

تبدیل زمان سنجی (Chronologic)

شما می توانید Chronologic را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل زمان سنجی به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Chronologic (زمان سنجی) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال زمان سنجی نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال زمان سنجی از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال زمان سنجی را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *