چرنس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Chronos (CRX)

چرنس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Chronos (CRX)

چرنس (Chronos) چیست؟

ارز دیجیتالی چرنس دارای شبکه توافقی است که به صورت CRX در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار چرنس در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد چرنس نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. چرنس ایمن است و تاکنون چرنس هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان چرنس از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد CRX وجود دارد از جمله :سازنده چرنس کیست؟ آیا چرنس قانونی است؟ چرنس چگونه کار می کند؟ آیا Chronos در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز چرنس (Chronos) ؟

ارزش کل چرنس در بازار جهانی 159020 دلار که معادل آن به تومان 715590000 تومان است. آینده چرنس در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش چرنس سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت چرنس در بازار 0.002157 دلار که معادل آن در بازار ایران 9.7065 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول چرنس (Chronos)

برای ساخت کیف پول چرنس روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Chronos و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت چرنس مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش CRX دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار چرنس حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل چرنس، بازیابی و بازگشت حساب چرنس در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولChronos می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت چرنس (Chronos) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت چرنس به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی چرنس میتونید کسب در آمد داشته باشید. چرنس رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Chronos استخراج چرنس از طریق دستگاه های ماینر چرنس است.

خرید چرنس ارزان

برای خرید چرنس میتوانید از سایت های واسط فروشنده چرنس ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت چرنس خرید را انجام دهید. قبل از خرید چرنس نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای چرنس وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب چرنس کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل چرنس به تومان است. درصد رشد CRX در حال حاضر 1.088 و قیمت CRX جهت خرید 0.002157 دلار و 9.7065 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش چرنس (Chronos)

اگر قصد فروش چرنس را دارید از طریق سایت Chronos اقدام کنید. با توجه به ارزش Chronos در بازار جهانی که معادل 159020 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به چرنس در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده چرنس در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Chronos را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا چرنس را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای چرنس می باشد.

تبدیل چرنس (Chronos)

شما می توانید Chronos را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل چرنس به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Chronos (چرنس) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال چرنس نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال چرنس از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال چرنس را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *