کلم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Clams (CLAM)

کلم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Clams (CLAM)

کلم (Clams) چیست؟

ارز دیجیتالی کلم دارای شبکه توافقی است که به صورت CLAM در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار کلم در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد کلم نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. کلم ایمن است و تاکنون کلم هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان کلم از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد CLAM وجود دارد از جمله :سازنده کلم کیست؟ آیا کلم قانونی است؟ کلم چگونه کار می کند؟ آیا Clams در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز کلم (Clams) ؟

ارزش کل کلم در بازار جهانی 18052812 دلار که معادل آن به تومان 81237654000 تومان است. آینده کلم در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش کلم سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت کلم در بازار 6.55 دلار که معادل آن در بازار ایران 29475 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول کلم (Clams)

برای ساخت کیف پول کلم روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Clams و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت کلم مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش CLAM دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار کلم حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل کلم، بازیابی و بازگشت حساب کلم در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولClams می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت کلم (Clams) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت کلم به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی کلم میتونید کسب در آمد داشته باشید. کلم رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Clams استخراج کلم از طریق دستگاه های ماینر کلم است.

خرید کلم ارزان

برای خرید کلم میتوانید از سایت های واسط فروشنده کلم ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت کلم خرید را انجام دهید. قبل از خرید کلم نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای کلم وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب کلم کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل کلم به تومان است. درصد رشد CLAM در حال حاضر -0.2223 و قیمت CLAM جهت خرید 6.55 دلار و 29475 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش کلم (Clams)

اگر قصد فروش کلم را دارید از طریق سایت Clams اقدام کنید. با توجه به ارزش Clams در بازار جهانی که معادل 18052812 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به کلم در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده کلم در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Clams را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا کلم را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای کلم می باشد.

تبدیل کلم (Clams)

شما می توانید Clams را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل کلم به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Clams (کلم) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال کلم نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال کلم از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال کلم را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *