کمپوکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول CompuCoin (CPN)

کمپوکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول CompuCoin (CPN)

کمپوکین (CompuCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی کمپوکین دارای شبکه توافقی است که به صورت CPN در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار کمپوکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد کمپوکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. کمپوکین ایمن است و تاکنون کمپوکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان کمپوکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد CPN وجود دارد از جمله :سازنده کمپوکین کیست؟ آیا کمپوکین قانونی است؟ کمپوکین چگونه کار می کند؟ آیا CompuCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز کمپوکین (CompuCoin) ؟

ارزش کل کمپوکین در بازار جهانی 66145 دلار که معادل آن به تومان 297652500 تومان است. آینده کمپوکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش کمپوکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت کمپوکین در بازار 0.003372 دلار که معادل آن در بازار ایران 15.174 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول کمپوکین (CompuCoin)

برای ساخت کیف پول کمپوکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول CompuCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت کمپوکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش CPN دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار کمپوکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل کمپوکین، بازیابی و بازگشت حساب کمپوکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولCompuCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت کمپوکین (CompuCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت کمپوکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی کمپوکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. کمپوکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق CompuCoin استخراج کمپوکین از طریق دستگاه های ماینر کمپوکین است.

خرید کمپوکین ارزان

برای خرید کمپوکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده کمپوکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت کمپوکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید کمپوکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای کمپوکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب کمپوکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل کمپوکین به تومان است. درصد رشد CPN در حال حاضر 0.0905 و قیمت CPN جهت خرید 0.003372 دلار و 15.174 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش کمپوکین (CompuCoin)

اگر قصد فروش کمپوکین را دارید از طریق سایت CompuCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش CompuCoin در بازار جهانی که معادل 66145 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به کمپوکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده کمپوکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان CompuCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا کمپوکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای کمپوکین می باشد.

تبدیل کمپوکین (CompuCoin)

شما می توانید CompuCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل کمپوکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید CompuCoin (کمپوکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال کمپوکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال کمپوکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال کمپوکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *