کنکوئین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Concoin (CONX)

کنکوئین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Concoin (CONX)

کنکوئین (Concoin) چیست؟

ارز دیجیتالی کنکوئین دارای شبکه توافقی است که به صورت CONX در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار کنکوئین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد کنکوئین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. کنکوئین ایمن است و تاکنون کنکوئین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان کنکوئین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد CONX وجود دارد از جمله :سازنده کنکوئین کیست؟ آیا کنکوئین قانونی است؟ کنکوئین چگونه کار می کند؟ آیا Concoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز کنکوئین (Concoin) ؟

ارزش کل کنکوئین در بازار جهانی 3419 دلار که معادل آن به تومان 15385500 تومان است. آینده کنکوئین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش کنکوئین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت کنکوئین در بازار 0.004594 دلار که معادل آن در بازار ایران 20.673 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول کنکوئین (Concoin)

برای ساخت کیف پول کنکوئین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Concoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت کنکوئین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش CONX دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار کنکوئین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل کنکوئین، بازیابی و بازگشت حساب کنکوئین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولConcoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت کنکوئین (Concoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت کنکوئین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی کنکوئین میتونید کسب در آمد داشته باشید. کنکوئین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Concoin استخراج کنکوئین از طریق دستگاه های ماینر کنکوئین است.

خرید کنکوئین ارزان

برای خرید کنکوئین میتوانید از سایت های واسط فروشنده کنکوئین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت کنکوئین خرید را انجام دهید. قبل از خرید کنکوئین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای کنکوئین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب کنکوئین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل کنکوئین به تومان است. درصد رشد CONX در حال حاضر -0.3053 و قیمت CONX جهت خرید 0.004594 دلار و 20.673 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش کنکوئین (Concoin)

اگر قصد فروش کنکوئین را دارید از طریق سایت Concoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Concoin در بازار جهانی که معادل 3419 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به کنکوئین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده کنکوئین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Concoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا کنکوئین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای کنکوئین می باشد.

تبدیل کنکوئین (Concoin)

شما می توانید Concoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل کنکوئین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Concoin (کنکوئین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال کنکوئین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال کنکوئین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال کنکوئین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *