کورکوئین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Curecoin (CURE)

کورکوئین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Curecoin (CURE)

کورکوئین (Curecoin) چیست؟

ارز دیجیتالی کورکوئین دارای شبکه توافقی است که به صورت CURE در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار کورکوئین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد کورکوئین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. کورکوئین ایمن است و تاکنون کورکوئین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان کورکوئین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد CURE وجود دارد از جمله :سازنده کورکوئین کیست؟ آیا کورکوئین قانونی است؟ کورکوئین چگونه کار می کند؟ آیا Curecoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز کورکوئین (Curecoin) ؟

ارزش کل کورکوئین در بازار جهانی 10135069 دلار که معادل آن به تومان 45607810500 تومان است. آینده کورکوئین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش کورکوئین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت کورکوئین در بازار 0.425598 دلار که معادل آن در بازار ایران 1915.191 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول کورکوئین (Curecoin)

برای ساخت کیف پول کورکوئین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Curecoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت کورکوئین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش CURE دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار کورکوئین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل کورکوئین، بازیابی و بازگشت حساب کورکوئین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولCurecoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت کورکوئین (Curecoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت کورکوئین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی کورکوئین میتونید کسب در آمد داشته باشید. کورکوئین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Curecoin استخراج کورکوئین از طریق دستگاه های ماینر کورکوئین است.

خرید کورکوئین ارزان

برای خرید کورکوئین میتوانید از سایت های واسط فروشنده کورکوئین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت کورکوئین خرید را انجام دهید. قبل از خرید کورکوئین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای کورکوئین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب کورکوئین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل کورکوئین به تومان است. درصد رشد CURE در حال حاضر 0.0707 و قیمت CURE جهت خرید 0.425598 دلار و 1915.191 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش کورکوئین (Curecoin)

اگر قصد فروش کورکوئین را دارید از طریق سایت Curecoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Curecoin در بازار جهانی که معادل 10135069 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به کورکوئین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده کورکوئین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Curecoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا کورکوئین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای کورکوئین می باشد.

تبدیل کورکوئین (Curecoin)

شما می توانید Curecoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل کورکوئین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Curecoin (کورکوئین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال کورکوئین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال کورکوئین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال کورکوئین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *