سیفر رایگان و آموزش ساخت کیف پول Cypher (CYP)

سیفر رایگان و آموزش ساخت کیف پول Cypher (CYP)

سیفر (Cypher) چیست؟

ارز دیجیتالی سیفر دارای شبکه توافقی است که به صورت CYP در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار سیفر در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد سیفر نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. سیفر ایمن است و تاکنون سیفر هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان سیفر از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد CYP وجود دارد از جمله :سازنده سیفر کیست؟ آیا سیفر قانونی است؟ سیفر چگونه کار می کند؟ آیا Cypher در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز سیفر (Cypher) ؟

ارزش کل سیفر در بازار جهانی 189510 دلار که معادل آن به تومان 852795000 تومان است. آینده سیفر در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش سیفر سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت سیفر در بازار 0.029772 دلار که معادل آن در بازار ایران 133.974 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول سیفر (Cypher)

برای ساخت کیف پول سیفر روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Cypher و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت سیفر مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش CYP دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار سیفر حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل سیفر، بازیابی و بازگشت حساب سیفر در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولCypher می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت سیفر (Cypher) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت سیفر به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی سیفر میتونید کسب در آمد داشته باشید. سیفر رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Cypher استخراج سیفر از طریق دستگاه های ماینر سیفر است.

خرید سیفر ارزان

برای خرید سیفر میتوانید از سایت های واسط فروشنده سیفر ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت سیفر خرید را انجام دهید. قبل از خرید سیفر نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای سیفر وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب سیفر کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل سیفر به تومان است. درصد رشد CYP در حال حاضر 0.3163 و قیمت CYP جهت خرید 0.029772 دلار و 133.974 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش سیفر (Cypher)

اگر قصد فروش سیفر را دارید از طریق سایت Cypher اقدام کنید. با توجه به ارزش Cypher در بازار جهانی که معادل 189510 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به سیفر در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده سیفر در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Cypher را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا سیفر را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای سیفر می باشد.

تبدیل سیفر (Cypher)

شما می توانید Cypher را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل سیفر به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Cypher (سیفر) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال سیفر نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال سیفر از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال سیفر را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *