دکنتبت رایگان و آموزش ساخت کیف پول DecentBet (DBET)

دکنتبت رایگان و آموزش ساخت کیف پول DecentBet (DBET)

دکنتبت (DecentBet) چیست؟

ارز دیجیتالی دکنتبت دارای شبکه توافقی است که به صورت DBET در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار دکنتبت در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد دکنتبت نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. دکنتبت ایمن است و تاکنون دکنتبت هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان دکنتبت از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد DBET وجود دارد از جمله :سازنده دکنتبت کیست؟ آیا دکنتبت قانونی است؟ دکنتبت چگونه کار می کند؟ آیا DecentBet در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز دکنتبت (DecentBet) ؟

ارزش کل دکنتبت در بازار جهانی 9362454 دلار که معادل آن به تومان 42131043000 تومان است. آینده دکنتبت در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش دکنتبت سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت دکنتبت در بازار 0.138157 دلار که معادل آن در بازار ایران 621.7065 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول دکنتبت (DecentBet)

برای ساخت کیف پول دکنتبت روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول DecentBet و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت دکنتبت مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش DBET دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار دکنتبت حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل دکنتبت، بازیابی و بازگشت حساب دکنتبت در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولDecentBet می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت دکنتبت (DecentBet) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت دکنتبت به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی دکنتبت میتونید کسب در آمد داشته باشید. دکنتبت رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق DecentBet استخراج دکنتبت از طریق دستگاه های ماینر دکنتبت است.

خرید دکنتبت ارزان

برای خرید دکنتبت میتوانید از سایت های واسط فروشنده دکنتبت ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت دکنتبت خرید را انجام دهید. قبل از خرید دکنتبت نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای دکنتبت وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب دکنتبت کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل دکنتبت به تومان است. درصد رشد DBET در حال حاضر -0.0469 و قیمت DBET جهت خرید 0.138157 دلار و 621.7065 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش دکنتبت (DecentBet)

اگر قصد فروش دکنتبت را دارید از طریق سایت DecentBet اقدام کنید. با توجه به ارزش DecentBet در بازار جهانی که معادل 9362454 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به دکنتبت در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده دکنتبت در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان DecentBet را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا دکنتبت را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای دکنتبت می باشد.

تبدیل دکنتبت (DecentBet)

شما می توانید DecentBet را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل دکنتبت به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید DecentBet (دکنتبت) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال دکنتبت نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال دکنتبت از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال دکنتبت را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *