سرنوشت رایگان و آموزش ساخت کیف پول Destiny (DES)

سرنوشت رایگان و آموزش ساخت کیف پول Destiny (DES)

سرنوشت (Destiny) چیست؟

ارز دیجیتالی سرنوشت دارای شبکه توافقی است که به صورت DES در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار سرنوشت در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد سرنوشت نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. سرنوشت ایمن است و تاکنون سرنوشت هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان سرنوشت از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد DES وجود دارد از جمله :سازنده سرنوشت کیست؟ آیا سرنوشت قانونی است؟ سرنوشت چگونه کار می کند؟ آیا Destiny در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز سرنوشت (Destiny) ؟

ارزش کل سرنوشت در بازار جهانی 25735 دلار که معادل آن به تومان 115807500 تومان است. آینده سرنوشت در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش سرنوشت سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت سرنوشت در بازار 0.016084 دلار که معادل آن در بازار ایران 72.378 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول سرنوشت (Destiny)

برای ساخت کیف پول سرنوشت روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Destiny و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت سرنوشت مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش DES دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار سرنوشت حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل سرنوشت، بازیابی و بازگشت حساب سرنوشت در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولDestiny می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت سرنوشت (Destiny) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت سرنوشت به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی سرنوشت میتونید کسب در آمد داشته باشید. سرنوشت رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Destiny استخراج سرنوشت از طریق دستگاه های ماینر سرنوشت است.

خرید سرنوشت ارزان

برای خرید سرنوشت میتوانید از سایت های واسط فروشنده سرنوشت ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت سرنوشت خرید را انجام دهید. قبل از خرید سرنوشت نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای سرنوشت وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب سرنوشت کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل سرنوشت به تومان است. درصد رشد DES در حال حاضر -0.0657 و قیمت DES جهت خرید 0.016084 دلار و 72.378 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش سرنوشت (Destiny)

اگر قصد فروش سرنوشت را دارید از طریق سایت Destiny اقدام کنید. با توجه به ارزش Destiny در بازار جهانی که معادل 25735 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به سرنوشت در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده سرنوشت در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Destiny را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا سرنوشت را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای سرنوشت می باشد.

تبدیل سرنوشت (Destiny)

شما می توانید Destiny را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل سرنوشت به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Destiny (سرنوشت) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال سرنوشت نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال سرنوشت از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال سرنوشت را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *