دیگیکوب رایگان و آموزش ساخت کیف پول DigiCube (CUBE)

دیگیکوب رایگان و آموزش ساخت کیف پول DigiCube (CUBE)

دیگیکوب (DigiCube) چیست؟

ارز دیجیتالی دیگیکوب دارای شبکه توافقی است که به صورت CUBE در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار دیگیکوب در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد دیگیکوب نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. دیگیکوب ایمن است و تاکنون دیگیکوب هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان دیگیکوب از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد CUBE وجود دارد از جمله :سازنده دیگیکوب کیست؟ آیا دیگیکوب قانونی است؟ دیگیکوب چگونه کار می کند؟ آیا DigiCube در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز دیگیکوب (DigiCube) ؟

ارزش کل دیگیکوب در بازار جهانی 328083 دلار که معادل آن به تومان 1476373500 تومان است. آینده دیگیکوب در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش دیگیکوب سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت دیگیکوب در بازار 0.000135 دلار که معادل آن در بازار ایران 0.6075 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول دیگیکوب (DigiCube)

برای ساخت کیف پول دیگیکوب روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول DigiCube و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت دیگیکوب مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش CUBE دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار دیگیکوب حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل دیگیکوب، بازیابی و بازگشت حساب دیگیکوب در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولDigiCube می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت دیگیکوب (DigiCube) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت دیگیکوب به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی دیگیکوب میتونید کسب در آمد داشته باشید. دیگیکوب رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق DigiCube استخراج دیگیکوب از طریق دستگاه های ماینر دیگیکوب است.

خرید دیگیکوب ارزان

برای خرید دیگیکوب میتوانید از سایت های واسط فروشنده دیگیکوب ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت دیگیکوب خرید را انجام دهید. قبل از خرید دیگیکوب نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای دیگیکوب وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب دیگیکوب کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل دیگیکوب به تومان است. درصد رشد CUBE در حال حاضر 0.1546 و قیمت CUBE جهت خرید 0.000135 دلار و 0.6075 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش دیگیکوب (DigiCube)

اگر قصد فروش دیگیکوب را دارید از طریق سایت DigiCube اقدام کنید. با توجه به ارزش DigiCube در بازار جهانی که معادل 328083 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به دیگیکوب در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده دیگیکوب در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان DigiCube را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا دیگیکوب را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای دیگیکوب می باشد.

تبدیل دیگیکوب (DigiCube)

شما می توانید DigiCube را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل دیگیکوب به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید DigiCube (دیگیکوب) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال دیگیکوب نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال دیگیکوب از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال دیگیکوب را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *