دپی رایگان و آموزش ساخت کیف پول DPAY (DPAY)

دپی رایگان و آموزش ساخت کیف پول DPAY (DPAY)

دپی (DPAY) چیست؟

ارز دیجیتالی دپی دارای شبکه توافقی است که به صورت DPAY در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار دپی در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد دپی نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. دپی ایمن است و تاکنون دپی هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان دپی از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد DPAY وجود دارد از جمله :سازنده دپی کیست؟ آیا دپی قانونی است؟ دپی چگونه کار می کند؟ آیا DPAY در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز دپی (DPAY) ؟

ارزش کل دپی در بازار جهانی 33198 دلار که معادل آن به تومان 149391000 تومان است. آینده دپی در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش دپی سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت دپی در بازار 0.000417 دلار که معادل آن در بازار ایران 1.8765 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول دپی (DPAY)

برای ساخت کیف پول دپی روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول DPAY و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت دپی مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش DPAY دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار دپی حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل دپی، بازیابی و بازگشت حساب دپی در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولDPAY می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت دپی (DPAY) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت دپی به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی دپی میتونید کسب در آمد داشته باشید. دپی رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق DPAY استخراج دپی از طریق دستگاه های ماینر دپی است.

خرید دپی ارزان

برای خرید دپی میتوانید از سایت های واسط فروشنده دپی ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت دپی خرید را انجام دهید. قبل از خرید دپی نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای دپی وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب دپی کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل دپی به تومان است. درصد رشد DPAY در حال حاضر 0.2128 و قیمت DPAY جهت خرید 0.000417 دلار و 1.8765 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش دپی (DPAY)

اگر قصد فروش دپی را دارید از طریق سایت DPAY اقدام کنید. با توجه به ارزش DPAY در بازار جهانی که معادل 33198 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به دپی در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده دپی در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان DPAY را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا دپی را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای دپی می باشد.

تبدیل دپی (DPAY)

شما می توانید DPAY را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل دپی به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید DPAY (دپی) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال دپی نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال دپی از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال دپی را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *