ابیتکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول eBitcoin (EBTC)

ابیتکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول eBitcoin (EBTC)

ابیتکین (eBitcoin) چیست؟

ارز دیجیتالی ابیتکین دارای شبکه توافقی است که به صورت EBTC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ابیتکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ابیتکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ابیتکین ایمن است و تاکنون ابیتکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ابیتکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد EBTC وجود دارد از جمله :سازنده ابیتکین کیست؟ آیا ابیتکین قانونی است؟ ابیتکین چگونه کار می کند؟ آیا eBitcoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ابیتکین (eBitcoin) ؟

ارزش کل ابیتکین در بازار جهانی 10796325 دلار که معادل آن به تومان 48583462500 تومان است. آینده ابیتکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ابیتکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ابیتکین در بازار 0.571321 دلار که معادل آن در بازار ایران 2570.9445 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ابیتکین (eBitcoin)

برای ساخت کیف پول ابیتکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول eBitcoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ابیتکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش EBTC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ابیتکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ابیتکین، بازیابی و بازگشت حساب ابیتکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولeBitcoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ابیتکین (eBitcoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ابیتکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ابیتکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. ابیتکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق eBitcoin استخراج ابیتکین از طریق دستگاه های ماینر ابیتکین است.

خرید ابیتکین ارزان

برای خرید ابیتکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده ابیتکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ابیتکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید ابیتکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ابیتکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ابیتکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ابیتکین به تومان است. درصد رشد EBTC در حال حاضر 2.6264 و قیمت EBTC جهت خرید 0.571321 دلار و 2570.9445 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ابیتکین (eBitcoin)

اگر قصد فروش ابیتکین را دارید از طریق سایت eBitcoin اقدام کنید. با توجه به ارزش eBitcoin در بازار جهانی که معادل 10796325 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ابیتکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ابیتکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان eBitcoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ابیتکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ابیتکین می باشد.

تبدیل ابیتکین (eBitcoin)

شما می توانید eBitcoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ابیتکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید eBitcoin (ابیتکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ابیتکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ابیتکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ابیتکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *