الیسیوم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Elysium (ELS)

الیسیوم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Elysium (ELS)

الیسیوم (Elysium) چیست؟

ارز دیجیتالی الیسیوم دارای شبکه توافقی است که به صورت ELS در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار الیسیوم در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد الیسیوم نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. الیسیوم ایمن است و تاکنون الیسیوم هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان الیسیوم از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ELS وجود دارد از جمله :سازنده الیسیوم کیست؟ آیا الیسیوم قانونی است؟ الیسیوم چگونه کار می کند؟ آیا Elysium در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز الیسیوم (Elysium) ؟

ارزش کل الیسیوم در بازار جهانی 16159 دلار که معادل آن به تومان 72715500 تومان است. آینده الیسیوم در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش الیسیوم سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت الیسیوم در بازار 0.004035 دلار که معادل آن در بازار ایران 18.1575 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول الیسیوم (Elysium)

برای ساخت کیف پول الیسیوم روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Elysium و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت الیسیوم مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ELS دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار الیسیوم حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل الیسیوم، بازیابی و بازگشت حساب الیسیوم در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولElysium می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت الیسیوم (Elysium) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت الیسیوم به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی الیسیوم میتونید کسب در آمد داشته باشید. الیسیوم رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Elysium استخراج الیسیوم از طریق دستگاه های ماینر الیسیوم است.

خرید الیسیوم ارزان

برای خرید الیسیوم میتوانید از سایت های واسط فروشنده الیسیوم ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت الیسیوم خرید را انجام دهید. قبل از خرید الیسیوم نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای الیسیوم وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب الیسیوم کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل الیسیوم به تومان است. درصد رشد ELS در حال حاضر -0.0095 و قیمت ELS جهت خرید 0.004035 دلار و 18.1575 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش الیسیوم (Elysium)

اگر قصد فروش الیسیوم را دارید از طریق سایت Elysium اقدام کنید. با توجه به ارزش Elysium در بازار جهانی که معادل 16159 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به الیسیوم در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده الیسیوم در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Elysium را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا الیسیوم را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای الیسیوم می باشد.

تبدیل الیسیوم (Elysium)

شما می توانید Elysium را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل الیسیوم به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Elysium (الیسیوم) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال الیسیوم نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال الیسیوم از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال الیسیوم را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *