اریل رایگان و آموزش ساخت کیف پول eREAL (EREAL)

اریل رایگان و آموزش ساخت کیف پول eREAL (EREAL)

اریل (eREAL) چیست؟

ارز دیجیتالی اریل دارای شبکه توافقی است که به صورت EREAL در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اریل در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اریل نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اریل ایمن است و تاکنون اریل هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اریل از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد EREAL وجود دارد از جمله :سازنده اریل کیست؟ آیا اریل قانونی است؟ اریل چگونه کار می کند؟ آیا eREAL در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز اریل (eREAL) ؟

ارزش کل اریل در بازار جهانی 31102 دلار که معادل آن به تومان 139959000 تومان است. آینده اریل در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اریل سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اریل در بازار 0.000455 دلار که معادل آن در بازار ایران 2.0475 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اریل (eREAL)

برای ساخت کیف پول اریل روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول eREAL و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اریل مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش EREAL دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اریل حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اریل، بازیابی و بازگشت حساب اریل در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولeREAL می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت اریل (eREAL) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اریل به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اریل میتونید کسب در آمد داشته باشید. اریل رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق eREAL استخراج اریل از طریق دستگاه های ماینر اریل است.

خرید اریل ارزان

برای خرید اریل میتوانید از سایت های واسط فروشنده اریل ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اریل خرید را انجام دهید. قبل از خرید اریل نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اریل وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اریل کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اریل به تومان است. درصد رشد EREAL در حال حاضر -0.2974 و قیمت EREAL جهت خرید 0.000455 دلار و 2.0475 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اریل (eREAL)

اگر قصد فروش اریل را دارید از طریق سایت eREAL اقدام کنید. با توجه به ارزش eREAL در بازار جهانی که معادل 31102 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اریل در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اریل در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان eREAL را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اریل را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اریل می باشد.

تبدیل اریل (eREAL)

شما می توانید eREAL را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اریل به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید eREAL (اریل) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اریل نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اریل از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اریل را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *