اسپرس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Espers (ESP)

اسپرس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Espers (ESP)

اسپرس (Espers) چیست؟

ارز دیجیتالی اسپرس دارای شبکه توافقی است که به صورت ESP در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اسپرس در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اسپرس نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اسپرس ایمن است و تاکنون اسپرس هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اسپرس از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ESP وجود دارد از جمله :سازنده اسپرس کیست؟ آیا اسپرس قانونی است؟ اسپرس چگونه کار می کند؟ آیا Espers در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز اسپرس (Espers) ؟

ارزش کل اسپرس در بازار جهانی 1632774 دلار که معادل آن به تومان 7347483000 تومان است. آینده اسپرس در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اسپرس سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اسپرس در بازار 0.000078 دلار که معادل آن در بازار ایران 0.351 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اسپرس (Espers)

برای ساخت کیف پول اسپرس روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Espers و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اسپرس مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ESP دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اسپرس حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اسپرس، بازیابی و بازگشت حساب اسپرس در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولEspers می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت اسپرس (Espers) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اسپرس به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اسپرس میتونید کسب در آمد داشته باشید. اسپرس رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Espers استخراج اسپرس از طریق دستگاه های ماینر اسپرس است.

خرید اسپرس ارزان

برای خرید اسپرس میتوانید از سایت های واسط فروشنده اسپرس ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اسپرس خرید را انجام دهید. قبل از خرید اسپرس نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اسپرس وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اسپرس کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اسپرس به تومان است. درصد رشد ESP در حال حاضر -0.2107 و قیمت ESP جهت خرید 0.000078 دلار و 0.351 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اسپرس (Espers)

اگر قصد فروش اسپرس را دارید از طریق سایت Espers اقدام کنید. با توجه به ارزش Espers در بازار جهانی که معادل 1632774 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اسپرس در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اسپرس در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Espers را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اسپرس را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اسپرس می باشد.

تبدیل اسپرس (Espers)

شما می توانید Espers را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اسپرس به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Espers (اسپرس) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اسپرس نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اسپرس از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اسپرس را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *