ابدیت رایگان و آموزش ساخت کیف پول Eternity (ENT)

ابدیت رایگان و آموزش ساخت کیف پول Eternity (ENT)

ابدیت (Eternity) چیست؟

ارز دیجیتالی ابدیت دارای شبکه توافقی است که به صورت ENT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ابدیت در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ابدیت نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ابدیت ایمن است و تاکنون ابدیت هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ابدیت از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ENT وجود دارد از جمله :سازنده ابدیت کیست؟ آیا ابدیت قانونی است؟ ابدیت چگونه کار می کند؟ آیا Eternity در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ابدیت (Eternity) ؟

ارزش کل ابدیت در بازار جهانی 279414 دلار که معادل آن به تومان 1257363000 تومان است. آینده ابدیت در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ابدیت سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ابدیت در بازار 0.06817 دلار که معادل آن در بازار ایران 306.765 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ابدیت (Eternity)

برای ساخت کیف پول ابدیت روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Eternity و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ابدیت مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ENT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ابدیت حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ابدیت، بازیابی و بازگشت حساب ابدیت در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولEternity می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ابدیت (Eternity) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ابدیت به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ابدیت میتونید کسب در آمد داشته باشید. ابدیت رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Eternity استخراج ابدیت از طریق دستگاه های ماینر ابدیت است.

خرید ابدیت ارزان

برای خرید ابدیت میتوانید از سایت های واسط فروشنده ابدیت ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ابدیت خرید را انجام دهید. قبل از خرید ابدیت نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ابدیت وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ابدیت کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ابدیت به تومان است. درصد رشد ENT در حال حاضر -0.3459 و قیمت ENT جهت خرید 0.06817 دلار و 306.765 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ابدیت (Eternity)

اگر قصد فروش ابدیت را دارید از طریق سایت Eternity اقدام کنید. با توجه به ارزش Eternity در بازار جهانی که معادل 279414 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ابدیت در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ابدیت در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Eternity را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ابدیت را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ابدیت می باشد.

تبدیل ابدیت (Eternity)

شما می توانید Eternity را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ابدیت به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Eternity (ابدیت) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ابدیت نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ابدیت از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ابدیت را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *