اتریوم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Ethereum (ETH)

اتریوم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Ethereum (ETH)

اتریوم (Ethereum) چیست؟

ارز دیجیتالی اتریوم دارای شبکه توافقی است که به صورت ETH در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اتریوم در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اتریوم نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اتریوم ایمن است و تاکنون اتریوم هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اتریوم از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ETH وجود دارد از جمله :سازنده اتریوم کیست؟ آیا اتریوم قانونی است؟ اتریوم چگونه کار می کند؟ آیا Ethereum در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز اتریوم (Ethereum) ؟

ارزش کل اتریوم در بازار جهانی 42562481770 دلار که معادل آن به تومان 191531167965000 تومان است. آینده اتریوم در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اتریوم سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اتریوم در بازار 442.2 دلار که معادل آن در بازار ایران 1989900 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اتریوم (Ethereum)

برای ساخت کیف پول اتریوم روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Ethereum و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اتریوم مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ETH دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اتریوم حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اتریوم، بازیابی و بازگشت حساب اتریوم در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولEthereum می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت اتریوم (Ethereum) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اتریوم به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اتریوم میتونید کسب در آمد داشته باشید. اتریوم رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Ethereum استخراج اتریوم از طریق دستگاه های ماینر اتریوم است.

خرید اتریوم ارزان

برای خرید اتریوم میتوانید از سایت های واسط فروشنده اتریوم ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اتریوم خرید را انجام دهید. قبل از خرید اتریوم نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اتریوم وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اتریوم کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اتریوم به تومان است. درصد رشد ETH در حال حاضر -0.0717 و قیمت ETH جهت خرید 442.2 دلار و 1989900 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اتریوم (Ethereum)

اگر قصد فروش اتریوم را دارید از طریق سایت Ethereum اقدام کنید. با توجه به ارزش Ethereum در بازار جهانی که معادل 42562481770 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اتریوم در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اتریوم در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Ethereum را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اتریوم را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اتریوم می باشد.

تبدیل اتریوم (Ethereum)

شما می توانید Ethereum را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اتریوم به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Ethereum (اتریوم) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اتریوم نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اتریوم از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اتریوم را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *