اورپکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول EuropeCoin (ERC)

اورپکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول EuropeCoin (ERC)

اورپکین (EuropeCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی اورپکین دارای شبکه توافقی است که به صورت ERC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اورپکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اورپکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اورپکین ایمن است و تاکنون اورپکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اورپکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ERC وجود دارد از جمله :سازنده اورپکین کیست؟ آیا اورپکین قانونی است؟ اورپکین چگونه کار می کند؟ آیا EuropeCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز اورپکین (EuropeCoin) ؟

ارزش کل اورپکین در بازار جهانی 5391023 دلار که معادل آن به تومان 24259603500 تومان است. آینده اورپکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اورپکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اورپکین در بازار 0.541328 دلار که معادل آن در بازار ایران 2435.976 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اورپکین (EuropeCoin)

برای ساخت کیف پول اورپکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول EuropeCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اورپکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ERC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اورپکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اورپکین، بازیابی و بازگشت حساب اورپکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولEuropeCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت اورپکین (EuropeCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اورپکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اورپکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. اورپکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق EuropeCoin استخراج اورپکین از طریق دستگاه های ماینر اورپکین است.

خرید اورپکین ارزان

برای خرید اورپکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده اورپکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اورپکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید اورپکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اورپکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اورپکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اورپکین به تومان است. درصد رشد ERC در حال حاضر -0.093 و قیمت ERC جهت خرید 0.541328 دلار و 2435.976 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اورپکین (EuropeCoin)

اگر قصد فروش اورپکین را دارید از طریق سایت EuropeCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش EuropeCoin در بازار جهانی که معادل 5391023 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اورپکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اورپکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان EuropeCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اورپکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اورپکین می باشد.

تبدیل اورپکین (EuropeCoin)

شما می توانید EuropeCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اورپکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید EuropeCoin (اورپکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اورپکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اورپکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اورپکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *