فیرکوئین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Firecoin (FIRE)

فیرکوئین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Firecoin (FIRE)

فیرکوئین (Firecoin) چیست؟

ارز دیجیتالی فیرکوئین دارای شبکه توافقی است که به صورت FIRE در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار فیرکوئین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد فیرکوئین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. فیرکوئین ایمن است و تاکنون فیرکوئین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان فیرکوئین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد FIRE وجود دارد از جمله :سازنده فیرکوئین کیست؟ آیا فیرکوئین قانونی است؟ فیرکوئین چگونه کار می کند؟ آیا Firecoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز فیرکوئین (Firecoin) ؟

ارزش کل فیرکوئین در بازار جهانی 175250 دلار که معادل آن به تومان 788625000 تومان است. آینده فیرکوئین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش فیرکوئین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت فیرکوئین در بازار 1.78 دلار که معادل آن در بازار ایران 8010 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول فیرکوئین (Firecoin)

برای ساخت کیف پول فیرکوئین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Firecoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت فیرکوئین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش FIRE دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار فیرکوئین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل فیرکوئین، بازیابی و بازگشت حساب فیرکوئین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولFirecoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت فیرکوئین (Firecoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت فیرکوئین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی فیرکوئین میتونید کسب در آمد داشته باشید. فیرکوئین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Firecoin استخراج فیرکوئین از طریق دستگاه های ماینر فیرکوئین است.

خرید فیرکوئین ارزان

برای خرید فیرکوئین میتوانید از سایت های واسط فروشنده فیرکوئین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت فیرکوئین خرید را انجام دهید. قبل از خرید فیرکوئین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای فیرکوئین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب فیرکوئین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل فیرکوئین به تومان است. درصد رشد FIRE در حال حاضر 0.2066 و قیمت FIRE جهت خرید 1.78 دلار و 8010 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش فیرکوئین (Firecoin)

اگر قصد فروش فیرکوئین را دارید از طریق سایت Firecoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Firecoin در بازار جهانی که معادل 175250 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به فیرکوئین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده فیرکوئین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Firecoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا فیرکوئین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای فیرکوئین می باشد.

تبدیل فیرکوئین (Firecoin)

شما می توانید Firecoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل فیرکوئین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Firecoin (فیرکوئین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال فیرکوئین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال فیرکوئین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال فیرکوئین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *