فلیپم رایگان و آموزش ساخت کیف پول FlypMe (FYP)

فلیپم رایگان و آموزش ساخت کیف پول FlypMe (FYP)

فلیپم (FlypMe) چیست؟

ارز دیجیتالی فلیپم دارای شبکه توافقی است که به صورت FYP در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار فلیپم در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد فلیپم نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. فلیپم ایمن است و تاکنون فلیپم هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان فلیپم از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد FYP وجود دارد از جمله :سازنده فلیپم کیست؟ آیا فلیپم قانونی است؟ فلیپم چگونه کار می کند؟ آیا FlypMe در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز فلیپم (FlypMe) ؟

ارزش کل فلیپم در بازار جهانی 1804120 دلار که معادل آن به تومان 8118540000 تومان است. آینده فلیپم در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش فلیپم سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت فلیپم در بازار 0.102282 دلار که معادل آن در بازار ایران 460.269 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول فلیپم (FlypMe)

برای ساخت کیف پول فلیپم روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول FlypMe و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت فلیپم مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش FYP دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار فلیپم حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل فلیپم، بازیابی و بازگشت حساب فلیپم در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولFlypMe می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت فلیپم (FlypMe) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت فلیپم به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی فلیپم میتونید کسب در آمد داشته باشید. فلیپم رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق FlypMe استخراج فلیپم از طریق دستگاه های ماینر فلیپم است.

خرید فلیپم ارزان

برای خرید فلیپم میتوانید از سایت های واسط فروشنده فلیپم ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت فلیپم خرید را انجام دهید. قبل از خرید فلیپم نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای فلیپم وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب فلیپم کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل فلیپم به تومان است. درصد رشد FYP در حال حاضر 0.0139 و قیمت FYP جهت خرید 0.102282 دلار و 460.269 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش فلیپم (FlypMe)

اگر قصد فروش فلیپم را دارید از طریق سایت FlypMe اقدام کنید. با توجه به ارزش FlypMe در بازار جهانی که معادل 1804120 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به فلیپم در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده فلیپم در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان FlypMe را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا فلیپم را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای فلیپم می باشد.

تبدیل فلیپم (FlypMe)

شما می توانید FlypMe را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل فلیپم به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید FlypMe (فلیپم) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال فلیپم نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال فلیپم از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال فلیپم را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *