گئوکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول GeoCoin (GEO)

گئوکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول GeoCoin (GEO)

گئوکین (GeoCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی گئوکین دارای شبکه توافقی است که به صورت GEO در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار گئوکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد گئوکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. گئوکین ایمن است و تاکنون گئوکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان گئوکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد GEO وجود دارد از جمله :سازنده گئوکین کیست؟ آیا گئوکین قانونی است؟ گئوکین چگونه کار می کند؟ آیا GeoCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز گئوکین (GeoCoin) ؟

ارزش کل گئوکین در بازار جهانی 3832139 دلار که معادل آن به تومان 17244625500 تومان است. آینده گئوکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش گئوکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت گئوکین در بازار 1.15 دلار که معادل آن در بازار ایران 5175 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول گئوکین (GeoCoin)

برای ساخت کیف پول گئوکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول GeoCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت گئوکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش GEO دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار گئوکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل گئوکین، بازیابی و بازگشت حساب گئوکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولGeoCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت گئوکین (GeoCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت گئوکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی گئوکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. گئوکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق GeoCoin استخراج گئوکین از طریق دستگاه های ماینر گئوکین است.

خرید گئوکین ارزان

برای خرید گئوکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده گئوکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت گئوکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید گئوکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای گئوکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب گئوکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل گئوکین به تومان است. درصد رشد GEO در حال حاضر 0.056 و قیمت GEO جهت خرید 1.15 دلار و 5175 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش گئوکین (GeoCoin)

اگر قصد فروش گئوکین را دارید از طریق سایت GeoCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش GeoCoin در بازار جهانی که معادل 3832139 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به گئوکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده گئوکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان GeoCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا گئوکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای گئوکین می باشد.

تبدیل گئوکین (GeoCoin)

شما می توانید GeoCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل گئوکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید GeoCoin (گئوکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال گئوکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال گئوکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال گئوکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *