گلسکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول GlassCoin (GLS)

گلسکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول GlassCoin (GLS)

گلسکین (GlassCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی گلسکین دارای شبکه توافقی است که به صورت GLS در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار گلسکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد گلسکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. گلسکین ایمن است و تاکنون گلسکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان گلسکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد GLS وجود دارد از جمله :سازنده گلسکین کیست؟ آیا گلسکین قانونی است؟ گلسکین چگونه کار می کند؟ آیا GlassCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز گلسکین (GlassCoin) ؟

ارزش کل گلسکین در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده گلسکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش گلسکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت گلسکین در بازار 0.626054 دلار که معادل آن در بازار ایران 2817.243 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول گلسکین (GlassCoin)

برای ساخت کیف پول گلسکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول GlassCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت گلسکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش GLS دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار گلسکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل گلسکین، بازیابی و بازگشت حساب گلسکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولGlassCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت گلسکین (GlassCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت گلسکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی گلسکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. گلسکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق GlassCoin استخراج گلسکین از طریق دستگاه های ماینر گلسکین است.

خرید گلسکین ارزان

برای خرید گلسکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده گلسکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت گلسکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید گلسکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای گلسکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب گلسکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل گلسکین به تومان است. درصد رشد GLS در حال حاضر -0.4571 و قیمت GLS جهت خرید 0.626054 دلار و 2817.243 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش گلسکین (GlassCoin)

اگر قصد فروش گلسکین را دارید از طریق سایت GlassCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش GlassCoin در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به گلسکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده گلسکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان GlassCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا گلسکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای گلسکین می باشد.

تبدیل گلسکین (GlassCoin)

شما می توانید GlassCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل گلسکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید GlassCoin (گلسکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال گلسکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال گلسکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال گلسکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *