گلبلبوست‌ی رایگان و آموزش ساخت کیف پول GlobalBoost-Y (BSTY)

گلبلبوست‌ی رایگان و آموزش ساخت کیف پول GlobalBoost-Y (BSTY)

گلبلبوست‌ی (GlobalBoost-Y) چیست؟

ارز دیجیتالی گلبلبوست‌ی دارای شبکه توافقی است که به صورت BSTY در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار گلبلبوست‌ی در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد گلبلبوست‌ی نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. گلبلبوست‌ی ایمن است و تاکنون گلبلبوست‌ی هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان گلبلبوست‌ی از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BSTY وجود دارد از جمله :سازنده گلبلبوست‌ی کیست؟ آیا گلبلبوست‌ی قانونی است؟ گلبلبوست‌ی چگونه کار می کند؟ آیا GlobalBoost-Y در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز گلبلبوست‌ی (GlobalBoost-Y) ؟

ارزش کل گلبلبوست‌ی در بازار جهانی 260746 دلار که معادل آن به تومان 1173357000 تومان است. آینده گلبلبوست‌ی در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش گلبلبوست‌ی سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت گلبلبوست‌ی در بازار 0.019668 دلار که معادل آن در بازار ایران 88.506 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول گلبلبوست‌ی (GlobalBoost-Y)

برای ساخت کیف پول گلبلبوست‌ی روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول GlobalBoost-Y و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت گلبلبوست‌ی مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BSTY دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار گلبلبوست‌ی حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل گلبلبوست‌ی، بازیابی و بازگشت حساب گلبلبوست‌ی در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولGlobalBoost-Y می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت گلبلبوست‌ی (GlobalBoost-Y) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت گلبلبوست‌ی به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی گلبلبوست‌ی میتونید کسب در آمد داشته باشید. گلبلبوست‌ی رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق GlobalBoost-Y استخراج گلبلبوست‌ی از طریق دستگاه های ماینر گلبلبوست‌ی است.

خرید گلبلبوست‌ی ارزان

برای خرید گلبلبوست‌ی میتوانید از سایت های واسط فروشنده گلبلبوست‌ی ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت گلبلبوست‌ی خرید را انجام دهید. قبل از خرید گلبلبوست‌ی نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای گلبلبوست‌ی وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب گلبلبوست‌ی کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل گلبلبوست‌ی به تومان است. درصد رشد BSTY در حال حاضر 0.2495 و قیمت BSTY جهت خرید 0.019668 دلار و 88.506 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش گلبلبوست‌ی (GlobalBoost-Y)

اگر قصد فروش گلبلبوست‌ی را دارید از طریق سایت GlobalBoost-Y اقدام کنید. با توجه به ارزش GlobalBoost-Y در بازار جهانی که معادل 260746 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به گلبلبوست‌ی در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده گلبلبوست‌ی در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان GlobalBoost-Y را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا گلبلبوست‌ی را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای گلبلبوست‌ی می باشد.

تبدیل گلبلبوست‌ی (GlobalBoost-Y)

شما می توانید GlobalBoost-Y را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل گلبلبوست‌ی به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید GlobalBoost-Y (گلبلبوست‌ی) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال گلبلبوست‌ی نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال گلبلبوست‌ی از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال گلبلبوست‌ی را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *