گلدرسرو رایگان و آموزش ساخت کیف پول GoldReserve (XGR)

گلدرسرو رایگان و آموزش ساخت کیف پول GoldReserve (XGR)

گلدرسرو (GoldReserve) چیست؟

ارز دیجیتالی گلدرسرو دارای شبکه توافقی است که به صورت XGR در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار گلدرسرو در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد گلدرسرو نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. گلدرسرو ایمن است و تاکنون گلدرسرو هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان گلدرسرو از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد XGR وجود دارد از جمله :سازنده گلدرسرو کیست؟ آیا گلدرسرو قانونی است؟ گلدرسرو چگونه کار می کند؟ آیا GoldReserve در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز گلدرسرو (GoldReserve) ؟

ارزش کل گلدرسرو در بازار جهانی 412096 دلار که معادل آن به تومان 1854432000 تومان است. آینده گلدرسرو در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش گلدرسرو سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت گلدرسرو در بازار 0.023999 دلار که معادل آن در بازار ایران 107.9955 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول گلدرسرو (GoldReserve)

برای ساخت کیف پول گلدرسرو روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول GoldReserve و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت گلدرسرو مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش XGR دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار گلدرسرو حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل گلدرسرو، بازیابی و بازگشت حساب گلدرسرو در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولGoldReserve می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت گلدرسرو (GoldReserve) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت گلدرسرو به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی گلدرسرو میتونید کسب در آمد داشته باشید. گلدرسرو رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق GoldReserve استخراج گلدرسرو از طریق دستگاه های ماینر گلدرسرو است.

خرید گلدرسرو ارزان

برای خرید گلدرسرو میتوانید از سایت های واسط فروشنده گلدرسرو ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت گلدرسرو خرید را انجام دهید. قبل از خرید گلدرسرو نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای گلدرسرو وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب گلدرسرو کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل گلدرسرو به تومان است. درصد رشد XGR در حال حاضر -0.0076 و قیمت XGR جهت خرید 0.023999 دلار و 107.9955 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش گلدرسرو (GoldReserve)

اگر قصد فروش گلدرسرو را دارید از طریق سایت GoldReserve اقدام کنید. با توجه به ارزش GoldReserve در بازار جهانی که معادل 412096 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به گلدرسرو در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده گلدرسرو در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان GoldReserve را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا گلدرسرو را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای گلدرسرو می باشد.

تبدیل گلدرسرو (GoldReserve)

شما می توانید GoldReserve را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل گلدرسرو به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید GoldReserve (گلدرسرو) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال گلدرسرو نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال گلدرسرو از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال گلدرسرو را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *