گریدکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول GridCoin (GRC)

گریدکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول GridCoin (GRC)

گریدکین (GridCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی گریدکین دارای شبکه توافقی است که به صورت GRC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار گریدکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد گریدکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. گریدکین ایمن است و تاکنون گریدکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان گریدکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد GRC وجود دارد از جمله :سازنده گریدکین کیست؟ آیا گریدکین قانونی است؟ گریدکین چگونه کار می کند؟ آیا GridCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز گریدکین (GridCoin) ؟

ارزش کل گریدکین در بازار جهانی 25040046 دلار که معادل آن به تومان 112680207000 تومان است. آینده گریدکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش گریدکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت گریدکین در بازار 0.064154 دلار که معادل آن در بازار ایران 288.693 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول گریدکین (GridCoin)

برای ساخت کیف پول گریدکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول GridCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت گریدکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش GRC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار گریدکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل گریدکین، بازیابی و بازگشت حساب گریدکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولGridCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت گریدکین (GridCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت گریدکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی گریدکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. گریدکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق GridCoin استخراج گریدکین از طریق دستگاه های ماینر گریدکین است.

خرید گریدکین ارزان

برای خرید گریدکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده گریدکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت گریدکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید گریدکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای گریدکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب گریدکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل گریدکین به تومان است. درصد رشد GRC در حال حاضر 0.1073 و قیمت GRC جهت خرید 0.064154 دلار و 288.693 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش گریدکین (GridCoin)

اگر قصد فروش گریدکین را دارید از طریق سایت GridCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش GridCoin در بازار جهانی که معادل 25040046 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به گریدکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده گریدکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان GridCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا گریدکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای گریدکین می باشد.

تبدیل گریدکین (GridCoin)

شما می توانید GridCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل گریدکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید GridCoin (گریدکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال گریدکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال گریدکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال گریدکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *