ایبتک رایگان و آموزش ساخت کیف پول iBTC (IBTC)

ایبتک رایگان و آموزش ساخت کیف پول iBTC (IBTC)

ایبتک (iBTC) چیست؟

ارز دیجیتالی ایبتک دارای شبکه توافقی است که به صورت IBTC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ایبتک در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ایبتک نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ایبتک ایمن است و تاکنون ایبتک هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ایبتک از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد IBTC وجود دارد از جمله :سازنده ایبتک کیست؟ آیا ایبتک قانونی است؟ ایبتک چگونه کار می کند؟ آیا iBTC در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ایبتک (iBTC) ؟

ارزش کل ایبتک در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده ایبتک در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ایبتک سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ایبتک در بازار 0.011041 دلار که معادل آن در بازار ایران 49.6845 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ایبتک (iBTC)

برای ساخت کیف پول ایبتک روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول iBTC و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ایبتک مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش IBTC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ایبتک حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ایبتک، بازیابی و بازگشت حساب ایبتک در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولiBTC می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ایبتک (iBTC) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ایبتک به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ایبتک میتونید کسب در آمد داشته باشید. ایبتک رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق iBTC استخراج ایبتک از طریق دستگاه های ماینر ایبتک است.

خرید ایبتک ارزان

برای خرید ایبتک میتوانید از سایت های واسط فروشنده ایبتک ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ایبتک خرید را انجام دهید. قبل از خرید ایبتک نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ایبتک وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ایبتک کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ایبتک به تومان است. درصد رشد IBTC در حال حاضر 1.3879 و قیمت IBTC جهت خرید 0.011041 دلار و 49.6845 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ایبتک (iBTC)

اگر قصد فروش ایبتک را دارید از طریق سایت iBTC اقدام کنید. با توجه به ارزش iBTC در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ایبتک در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ایبتک در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان iBTC را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ایبتک را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ایبتک می باشد.

تبدیل ایبتک (iBTC)

شما می توانید iBTC را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ایبتک به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید iBTC (ایبتک) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ایبتک نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ایبتک از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ایبتک را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *