یتهروم رایگان و آموزش ساخت کیف پول iEthereum (IETH)

یتهروم رایگان و آموزش ساخت کیف پول iEthereum (IETH)

یتهروم (iEthereum) چیست؟

ارز دیجیتالی یتهروم دارای شبکه توافقی است که به صورت IETH در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار یتهروم در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد یتهروم نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. یتهروم ایمن است و تاکنون یتهروم هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان یتهروم از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد IETH وجود دارد از جمله :سازنده یتهروم کیست؟ آیا یتهروم قانونی است؟ یتهروم چگونه کار می کند؟ آیا iEthereum در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز یتهروم (iEthereum) ؟

ارزش کل یتهروم در بازار جهانی 267619 دلار که معادل آن به تومان 1204285500 تومان است. آینده یتهروم در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش یتهروم سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت یتهروم در بازار 0.014883 دلار که معادل آن در بازار ایران 66.9735 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول یتهروم (iEthereum)

برای ساخت کیف پول یتهروم روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول iEthereum و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت یتهروم مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش IETH دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار یتهروم حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل یتهروم، بازیابی و بازگشت حساب یتهروم در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولiEthereum می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت یتهروم (iEthereum) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت یتهروم به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی یتهروم میتونید کسب در آمد داشته باشید. یتهروم رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق iEthereum استخراج یتهروم از طریق دستگاه های ماینر یتهروم است.

خرید یتهروم ارزان

برای خرید یتهروم میتوانید از سایت های واسط فروشنده یتهروم ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت یتهروم خرید را انجام دهید. قبل از خرید یتهروم نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای یتهروم وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب یتهروم کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل یتهروم به تومان است. درصد رشد IETH در حال حاضر 1.3647 و قیمت IETH جهت خرید 0.014883 دلار و 66.9735 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش یتهروم (iEthereum)

اگر قصد فروش یتهروم را دارید از طریق سایت iEthereum اقدام کنید. با توجه به ارزش iEthereum در بازار جهانی که معادل 267619 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به یتهروم در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده یتهروم در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان iEthereum را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا یتهروم را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای یتهروم می باشد.

تبدیل یتهروم (iEthereum)

شما می توانید iEthereum را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل یتهروم به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید iEthereum (یتهروم) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال یتهروم نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال یتهروم از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال یتهروم را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *