اینپی رایگان و آموزش ساخت کیف پول InPay (INPAY)

اینپی رایگان و آموزش ساخت کیف پول InPay (INPAY)

اینپی (InPay) چیست؟

ارز دیجیتالی اینپی دارای شبکه توافقی است که به صورت INPAY در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اینپی در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اینپی نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اینپی ایمن است و تاکنون اینپی هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اینپی از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد INPAY وجود دارد از جمله :سازنده اینپی کیست؟ آیا اینپی قانونی است؟ اینپی چگونه کار می کند؟ آیا InPay در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز اینپی (InPay) ؟

ارزش کل اینپی در بازار جهانی 914039 دلار که معادل آن به تومان 4113175500 تومان است. آینده اینپی در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اینپی سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اینپی در بازار 0.091404 دلار که معادل آن در بازار ایران 411.318 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اینپی (InPay)

برای ساخت کیف پول اینپی روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول InPay و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اینپی مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش INPAY دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اینپی حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اینپی، بازیابی و بازگشت حساب اینپی در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولInPay می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت اینپی (InPay) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اینپی به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اینپی میتونید کسب در آمد داشته باشید. اینپی رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق InPay استخراج اینپی از طریق دستگاه های ماینر اینپی است.

خرید اینپی ارزان

برای خرید اینپی میتوانید از سایت های واسط فروشنده اینپی ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اینپی خرید را انجام دهید. قبل از خرید اینپی نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اینپی وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اینپی کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اینپی به تومان است. درصد رشد INPAY در حال حاضر -0.2909 و قیمت INPAY جهت خرید 0.091404 دلار و 411.318 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اینپی (InPay)

اگر قصد فروش اینپی را دارید از طریق سایت InPay اقدام کنید. با توجه به ارزش InPay در بازار جهانی که معادل 914039 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اینپی در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اینپی در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان InPay را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اینپی را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اینپی می باشد.

تبدیل اینپی (InPay)

شما می توانید InPay را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اینپی به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید InPay (اینپی) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اینپی نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اینپی از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اینپی را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *