اینتنسکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول IntenseCoin (ITNS)

اینتنسکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول IntenseCoin (ITNS)

اینتنسکین (IntenseCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی اینتنسکین دارای شبکه توافقی است که به صورت ITNS در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اینتنسکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اینتنسکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اینتنسکین ایمن است و تاکنون اینتنسکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اینتنسکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ITNS وجود دارد از جمله :سازنده اینتنسکین کیست؟ آیا اینتنسکین قانونی است؟ اینتنسکین چگونه کار می کند؟ آیا IntenseCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز اینتنسکین (IntenseCoin) ؟

ارزش کل اینتنسکین در بازار جهانی 907043 دلار که معادل آن به تومان 4081693500 تومان است. آینده اینتنسکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اینتنسکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اینتنسکین در بازار 0.003339 دلار که معادل آن در بازار ایران 15.0255 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اینتنسکین (IntenseCoin)

برای ساخت کیف پول اینتنسکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول IntenseCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اینتنسکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ITNS دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اینتنسکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اینتنسکین، بازیابی و بازگشت حساب اینتنسکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولIntenseCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت اینتنسکین (IntenseCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اینتنسکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اینتنسکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. اینتنسکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق IntenseCoin استخراج اینتنسکین از طریق دستگاه های ماینر اینتنسکین است.

خرید اینتنسکین ارزان

برای خرید اینتنسکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده اینتنسکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اینتنسکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید اینتنسکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اینتنسکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اینتنسکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اینتنسکین به تومان است. درصد رشد ITNS در حال حاضر -0.1017 و قیمت ITNS جهت خرید 0.003339 دلار و 15.0255 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اینتنسکین (IntenseCoin)

اگر قصد فروش اینتنسکین را دارید از طریق سایت IntenseCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش IntenseCoin در بازار جهانی که معادل 907043 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اینتنسکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اینتنسکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان IntenseCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اینتنسکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اینتنسکین می باشد.

تبدیل اینتنسکین (IntenseCoin)

شما می توانید IntenseCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اینتنسکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید IntenseCoin (اینتنسکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اینتنسکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اینتنسکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اینتنسکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *