اینترزون رایگان و آموزش ساخت کیف پول Interzone (ITZ)

اینترزون رایگان و آموزش ساخت کیف پول Interzone (ITZ)

اینترزون (Interzone) چیست؟

ارز دیجیتالی اینترزون دارای شبکه توافقی است که به صورت ITZ در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اینترزون در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اینترزون نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اینترزون ایمن است و تاکنون اینترزون هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اینترزون از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ITZ وجود دارد از جمله :سازنده اینترزون کیست؟ آیا اینترزون قانونی است؟ اینترزون چگونه کار می کند؟ آیا Interzone در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز اینترزون (Interzone) ؟

ارزش کل اینترزون در بازار جهانی 39369 دلار که معادل آن به تومان 177160500 تومان است. آینده اینترزون در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اینترزون سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اینترزون در بازار 0.020907 دلار که معادل آن در بازار ایران 94.0815 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اینترزون (Interzone)

برای ساخت کیف پول اینترزون روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Interzone و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اینترزون مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ITZ دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اینترزون حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اینترزون، بازیابی و بازگشت حساب اینترزون در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولInterzone می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت اینترزون (Interzone) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اینترزون به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اینترزون میتونید کسب در آمد داشته باشید. اینترزون رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Interzone استخراج اینترزون از طریق دستگاه های ماینر اینترزون است.

خرید اینترزون ارزان

برای خرید اینترزون میتوانید از سایت های واسط فروشنده اینترزون ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اینترزون خرید را انجام دهید. قبل از خرید اینترزون نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اینترزون وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اینترزون کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اینترزون به تومان است. درصد رشد ITZ در حال حاضر 0.6241 و قیمت ITZ جهت خرید 0.020907 دلار و 94.0815 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اینترزون (Interzone)

اگر قصد فروش اینترزون را دارید از طریق سایت Interzone اقدام کنید. با توجه به ارزش Interzone در بازار جهانی که معادل 39369 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اینترزون در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اینترزون در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Interzone را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اینترزون را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اینترزون می باشد.

تبدیل اینترزون (Interzone)

شما می توانید Interzone را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اینترزون به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Interzone (اینترزون) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اینترزون نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اینترزون از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اینترزون را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *