جبسکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول JobsCoin (JOBS)

جبسکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول JobsCoin (JOBS)

جبسکین (JobsCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی جبسکین دارای شبکه توافقی است که به صورت JOBS در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار جبسکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد جبسکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. جبسکین ایمن است و تاکنون جبسکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان جبسکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد JOBS وجود دارد از جمله :سازنده جبسکین کیست؟ آیا جبسکین قانونی است؟ جبسکین چگونه کار می کند؟ آیا JobsCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز جبسکین (JobsCoin) ؟

ارزش کل جبسکین در بازار جهانی 14750 دلار که معادل آن به تومان 66375000 تومان است. آینده جبسکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش جبسکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت جبسکین در بازار 0.000139 دلار که معادل آن در بازار ایران 0.6255 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول جبسکین (JobsCoin)

برای ساخت کیف پول جبسکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول JobsCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت جبسکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش JOBS دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار جبسکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل جبسکین، بازیابی و بازگشت حساب جبسکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولJobsCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت جبسکین (JobsCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت جبسکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی جبسکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. جبسکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق JobsCoin استخراج جبسکین از طریق دستگاه های ماینر جبسکین است.

خرید جبسکین ارزان

برای خرید جبسکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده جبسکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت جبسکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید جبسکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای جبسکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب جبسکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل جبسکین به تومان است. درصد رشد JOBS در حال حاضر -0.4355 و قیمت JOBS جهت خرید 0.000139 دلار و 0.6255 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش جبسکین (JobsCoin)

اگر قصد فروش جبسکین را دارید از طریق سایت JobsCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش JobsCoin در بازار جهانی که معادل 14750 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به جبسکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده جبسکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان JobsCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا جبسکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای جبسکین می باشد.

تبدیل جبسکین (JobsCoin)

شما می توانید JobsCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل جبسکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید JobsCoin (جبسکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال جبسکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال جبسکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال جبسکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *