کککین رایگان و آموزش ساخت کیف پول KekCoin (KEK)

کککین رایگان و آموزش ساخت کیف پول KekCoin (KEK)

کککین (KekCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی کککین دارای شبکه توافقی است که به صورت KEK در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار کککین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد کککین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. کککین ایمن است و تاکنون کککین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان کککین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد KEK وجود دارد از جمله :سازنده کککین کیست؟ آیا کککین قانونی است؟ کککین چگونه کار می کند؟ آیا KekCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز کککین (KekCoin) ؟

ارزش کل کککین در بازار جهانی 1000619 دلار که معادل آن به تومان 4502785500 تومان است. آینده کککین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش کککین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت کککین در بازار 0.095856 دلار که معادل آن در بازار ایران 431.352 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول کککین (KekCoin)

برای ساخت کیف پول کککین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول KekCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت کککین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش KEK دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار کککین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل کککین، بازیابی و بازگشت حساب کککین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولKekCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت کککین (KekCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت کککین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی کککین میتونید کسب در آمد داشته باشید. کککین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق KekCoin استخراج کککین از طریق دستگاه های ماینر کککین است.

خرید کککین ارزان

برای خرید کککین میتوانید از سایت های واسط فروشنده کککین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت کککین خرید را انجام دهید. قبل از خرید کککین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای کککین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب کککین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل کککین به تومان است. درصد رشد KEK در حال حاضر -0.0254 و قیمت KEK جهت خرید 0.095856 دلار و 431.352 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش کککین (KekCoin)

اگر قصد فروش کککین را دارید از طریق سایت KekCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش KekCoin در بازار جهانی که معادل 1000619 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به کککین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده کککین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان KekCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا کککین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای کککین می باشد.

تبدیل کککین (KekCoin)

شما می توانید KekCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل کککین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید KekCoin (کککین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال کککین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال کککین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال کککین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *