کیبیکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول KibiCoin (KIC)

کیبیکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول KibiCoin (KIC)

کیبیکین (KibiCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی کیبیکین دارای شبکه توافقی است که به صورت KIC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار کیبیکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد کیبیکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. کیبیکین ایمن است و تاکنون کیبیکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان کیبیکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد KIC وجود دارد از جمله :سازنده کیبیکین کیست؟ آیا کیبیکین قانونی است؟ کیبیکین چگونه کار می کند؟ آیا KibiCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز کیبیکین (KibiCoin) ؟

ارزش کل کیبیکین در بازار جهانی 36817 دلار که معادل آن به تومان 165676500 تومان است. آینده کیبیکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش کیبیکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت کیبیکین در بازار 0.002504 دلار که معادل آن در بازار ایران 11.268 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول کیبیکین (KibiCoin)

برای ساخت کیف پول کیبیکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول KibiCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت کیبیکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش KIC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار کیبیکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل کیبیکین، بازیابی و بازگشت حساب کیبیکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولKibiCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت کیبیکین (KibiCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت کیبیکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی کیبیکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. کیبیکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق KibiCoin استخراج کیبیکین از طریق دستگاه های ماینر کیبیکین است.

خرید کیبیکین ارزان

برای خرید کیبیکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده کیبیکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت کیبیکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید کیبیکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای کیبیکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب کیبیکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل کیبیکین به تومان است. درصد رشد KIC در حال حاضر -0.4601 و قیمت KIC جهت خرید 0.002504 دلار و 11.268 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش کیبیکین (KibiCoin)

اگر قصد فروش کیبیکین را دارید از طریق سایت KibiCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش KibiCoin در بازار جهانی که معادل 36817 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به کیبیکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده کیبیکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان KibiCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا کیبیکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای کیبیکین می باشد.

تبدیل کیبیکین (KibiCoin)

شما می توانید KibiCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل کیبیکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید KibiCoin (کیبیکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال کیبیکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال کیبیکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال کیبیکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *