کره رایگان و آموزش ساخت کیف پول Kore (KORE)

کره رایگان و آموزش ساخت کیف پول Kore (KORE)

کره (Kore) چیست؟

ارز دیجیتالی کره دارای شبکه توافقی است که به صورت KORE در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار کره در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد کره نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. کره ایمن است و تاکنون کره هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان کره از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد KORE وجود دارد از جمله :سازنده کره کیست؟ آیا کره قانونی است؟ کره چگونه کار می کند؟ آیا Kore در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز کره (Kore) ؟

ارزش کل کره در بازار جهانی 7951847 دلار که معادل آن به تومان 35783311500 تومان است. آینده کره در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش کره سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت کره در بازار 3.93 دلار که معادل آن در بازار ایران 17685 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول کره (Kore)

برای ساخت کیف پول کره روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Kore و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت کره مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش KORE دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار کره حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل کره، بازیابی و بازگشت حساب کره در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولKore می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت کره (Kore) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت کره به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی کره میتونید کسب در آمد داشته باشید. کره رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Kore استخراج کره از طریق دستگاه های ماینر کره است.

خرید کره ارزان

برای خرید کره میتوانید از سایت های واسط فروشنده کره ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت کره خرید را انجام دهید. قبل از خرید کره نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای کره وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب کره کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل کره به تومان است. درصد رشد KORE در حال حاضر -0.1642 و قیمت KORE جهت خرید 3.93 دلار و 17685 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش کره (Kore)

اگر قصد فروش کره را دارید از طریق سایت Kore اقدام کنید. با توجه به ارزش Kore در بازار جهانی که معادل 7951847 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به کره در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده کره در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Kore را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا کره را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای کره می باشد.

تبدیل کره (Kore)

شما می توانید Kore را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل کره به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Kore (کره) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال کره نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال کره از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال کره را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *