لتکن رایگان و آموزش ساخت کیف پول LAToken (LA)

لتکن رایگان و آموزش ساخت کیف پول LAToken (LA)

لتکن (LAToken) چیست؟

ارز دیجیتالی لتکن دارای شبکه توافقی است که به صورت LA در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار لتکن در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد لتکن نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. لتکن ایمن است و تاکنون لتکن هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان لتکن از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد LA وجود دارد از جمله :سازنده لتکن کیست؟ آیا لتکن قانونی است؟ لتکن چگونه کار می کند؟ آیا LAToken در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز لتکن (LAToken) ؟

ارزش کل لتکن در بازار جهانی 6632853 دلار که معادل آن به تومان 29847838500 تومان است. آینده لتکن در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش لتکن سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت لتکن در بازار 0.164493 دلار که معادل آن در بازار ایران 740.2185 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول لتکن (LAToken)

برای ساخت کیف پول لتکن روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول LAToken و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت لتکن مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش LA دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار لتکن حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل لتکن، بازیابی و بازگشت حساب لتکن در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولLAToken می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت لتکن (LAToken) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت لتکن به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی لتکن میتونید کسب در آمد داشته باشید. لتکن رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق LAToken استخراج لتکن از طریق دستگاه های ماینر لتکن است.

خرید لتکن ارزان

برای خرید لتکن میتوانید از سایت های واسط فروشنده لتکن ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت لتکن خرید را انجام دهید. قبل از خرید لتکن نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای لتکن وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب لتکن کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل لتکن به تومان است. درصد رشد LA در حال حاضر 0.0115 و قیمت LA جهت خرید 0.164493 دلار و 740.2185 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش لتکن (LAToken)

اگر قصد فروش لتکن را دارید از طریق سایت LAToken اقدام کنید. با توجه به ارزش LAToken در بازار جهانی که معادل 6632853 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به لتکن در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده لتکن در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان LAToken را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا لتکن را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای لتکن می باشد.

تبدیل لتکن (LAToken)

شما می توانید LAToken را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل لتکن به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید LAToken (لتکن) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال لتکن نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال لتکن از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال لتکن را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *