لایت بیت کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول LiteBitcoin (LBTC)

لایت بیت کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول LiteBitcoin (LBTC)

لایت بیت کوین (LiteBitcoin) چیست؟

ارز دیجیتالی لایت بیت کوین دارای شبکه توافقی است که به صورت LBTC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار لایت بیت کوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد لایت بیت کوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. لایت بیت کوین ایمن است و تاکنون لایت بیت کوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان لایت بیت کوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد LBTC وجود دارد از جمله :سازنده لایت بیت کوین کیست؟ آیا لایت بیت کوین قانونی است؟ لایت بیت کوین چگونه کار می کند؟ آیا LiteBitcoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز لایت بیت کوین (LiteBitcoin) ؟

ارزش کل لایت بیت کوین در بازار جهانی 27092 دلار که معادل آن به تومان 121914000 تومان است. آینده لایت بیت کوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش لایت بیت کوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت لایت بیت کوین در بازار 0.008497 دلار که معادل آن در بازار ایران 38.2365 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول لایت بیت کوین (LiteBitcoin)

برای ساخت کیف پول لایت بیت کوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول LiteBitcoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت لایت بیت کوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش LBTC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار لایت بیت کوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل لایت بیت کوین، بازیابی و بازگشت حساب لایت بیت کوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولLiteBitcoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت لایت بیت کوین (LiteBitcoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت لایت بیت کوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی لایت بیت کوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. لایت بیت کوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق LiteBitcoin استخراج لایت بیت کوین از طریق دستگاه های ماینر لایت بیت کوین است.

خرید لایت بیت کوین ارزان

برای خرید لایت بیت کوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده لایت بیت کوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت لایت بیت کوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید لایت بیت کوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای لایت بیت کوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب لایت بیت کوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل لایت بیت کوین به تومان است. درصد رشد LBTC در حال حاضر 2.1816 و قیمت LBTC جهت خرید 0.008497 دلار و 38.2365 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش لایت بیت کوین (LiteBitcoin)

اگر قصد فروش لایت بیت کوین را دارید از طریق سایت LiteBitcoin اقدام کنید. با توجه به ارزش LiteBitcoin در بازار جهانی که معادل 27092 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به لایت بیت کوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده لایت بیت کوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان LiteBitcoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا لایت بیت کوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای لایت بیت کوین می باشد.

تبدیل لایت بیت کوین (LiteBitcoin)

شما می توانید LiteBitcoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل لایت بیت کوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید LiteBitcoin (لایت بیت کوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال لایت بیت کوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال لایت بیت کوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال لایت بیت کوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *