مینیم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Mineum (MNM)

مینیم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Mineum (MNM)

مینیم (Mineum) چیست؟

ارز دیجیتالی مینیم دارای شبکه توافقی است که به صورت MNM در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار مینیم در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد مینیم نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. مینیم ایمن است و تاکنون مینیم هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان مینیم از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد MNM وجود دارد از جمله :سازنده مینیم کیست؟ آیا مینیم قانونی است؟ مینیم چگونه کار می کند؟ آیا Mineum در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز مینیم (Mineum) ؟

ارزش کل مینیم در بازار جهانی 78769 دلار که معادل آن به تومان 354460500 تومان است. آینده مینیم در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش مینیم سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت مینیم در بازار 0.008347 دلار که معادل آن در بازار ایران 37.5615 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول مینیم (Mineum)

برای ساخت کیف پول مینیم روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Mineum و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت مینیم مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش MNM دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار مینیم حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل مینیم، بازیابی و بازگشت حساب مینیم در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولMineum می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت مینیم (Mineum) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت مینیم به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی مینیم میتونید کسب در آمد داشته باشید. مینیم رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Mineum استخراج مینیم از طریق دستگاه های ماینر مینیم است.

خرید مینیم ارزان

برای خرید مینیم میتوانید از سایت های واسط فروشنده مینیم ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت مینیم خرید را انجام دهید. قبل از خرید مینیم نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای مینیم وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب مینیم کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل مینیم به تومان است. درصد رشد MNM در حال حاضر -0.4358 و قیمت MNM جهت خرید 0.008347 دلار و 37.5615 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش مینیم (Mineum)

اگر قصد فروش مینیم را دارید از طریق سایت Mineum اقدام کنید. با توجه به ارزش Mineum در بازار جهانی که معادل 78769 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به مینیم در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده مینیم در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Mineum را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا مینیم را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای مینیم می باشد.

تبدیل مینیم (Mineum)

شما می توانید Mineum را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل مینیم به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Mineum (مینیم) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال مینیم نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال مینیم از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال مینیم را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *