مینیکس کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول MinexCoin (MNX)

مینیکس کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول MinexCoin (MNX)

مینیکس کوین (MinexCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی مینیکس کوین دارای شبکه توافقی است که به صورت MNX در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار مینیکس کوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد مینیکس کوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. مینیکس کوین ایمن است و تاکنون مینیکس کوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان مینیکس کوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد MNX وجود دارد از جمله :سازنده مینیکس کوین کیست؟ آیا مینیکس کوین قانونی است؟ مینیکس کوین چگونه کار می کند؟ آیا MinexCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز مینیکس کوین (MinexCoin) ؟

ارزش کل مینیکس کوین در بازار جهانی 88726500 دلار که معادل آن به تومان 399269250000 تومان است. آینده مینیکس کوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش مینیکس کوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت مینیکس کوین در بازار 29.58 دلار که معادل آن در بازار ایران 133110 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول مینیکس کوین (MinexCoin)

برای ساخت کیف پول مینیکس کوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول MinexCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت مینیکس کوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش MNX دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار مینیکس کوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل مینیکس کوین، بازیابی و بازگشت حساب مینیکس کوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولMinexCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت مینیکس کوین (MinexCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت مینیکس کوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی مینیکس کوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. مینیکس کوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق MinexCoin استخراج مینیکس کوین از طریق دستگاه های ماینر مینیکس کوین است.

خرید مینیکس کوین ارزان

برای خرید مینیکس کوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده مینیکس کوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت مینیکس کوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید مینیکس کوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای مینیکس کوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب مینیکس کوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل مینیکس کوین به تومان است. درصد رشد MNX در حال حاضر -0.4854 و قیمت MNX جهت خرید 29.58 دلار و 133110 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش مینیکس کوین (MinexCoin)

اگر قصد فروش مینیکس کوین را دارید از طریق سایت MinexCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش MinexCoin در بازار جهانی که معادل 88726500 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به مینیکس کوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده مینیکس کوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان MinexCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا مینیکس کوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای مینیکس کوین می باشد.

تبدیل مینیکس کوین (MinexCoin)

شما می توانید MinexCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل مینیکس کوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید MinexCoin (مینیکس کوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال مینیکس کوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال مینیکس کوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال مینیکس کوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *