نوبیوم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Newbium (NEWB)

نوبیوم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Newbium (NEWB)

نوبیوم (Newbium) چیست؟

ارز دیجیتالی نوبیوم دارای شبکه توافقی است که به صورت NEWB در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار نوبیوم در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد نوبیوم نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. نوبیوم ایمن است و تاکنون نوبیوم هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان نوبیوم از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد NEWB وجود دارد از جمله :سازنده نوبیوم کیست؟ آیا نوبیوم قانونی است؟ نوبیوم چگونه کار می کند؟ آیا Newbium در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز نوبیوم (Newbium) ؟

ارزش کل نوبیوم در بازار جهانی 625220 دلار که معادل آن به تومان 2813490000 تومان است. آینده نوبیوم در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش نوبیوم سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت نوبیوم در بازار 0.012504 دلار که معادل آن در بازار ایران 56.268 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول نوبیوم (Newbium)

برای ساخت کیف پول نوبیوم روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Newbium و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت نوبیوم مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش NEWB دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار نوبیوم حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل نوبیوم، بازیابی و بازگشت حساب نوبیوم در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولNewbium می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت نوبیوم (Newbium) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت نوبیوم به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی نوبیوم میتونید کسب در آمد داشته باشید. نوبیوم رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Newbium استخراج نوبیوم از طریق دستگاه های ماینر نوبیوم است.

خرید نوبیوم ارزان

برای خرید نوبیوم میتوانید از سایت های واسط فروشنده نوبیوم ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت نوبیوم خرید را انجام دهید. قبل از خرید نوبیوم نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای نوبیوم وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب نوبیوم کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل نوبیوم به تومان است. درصد رشد NEWB در حال حاضر 1.1153 و قیمت NEWB جهت خرید 0.012504 دلار و 56.268 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش نوبیوم (Newbium)

اگر قصد فروش نوبیوم را دارید از طریق سایت Newbium اقدام کنید. با توجه به ارزش Newbium در بازار جهانی که معادل 625220 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به نوبیوم در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده نوبیوم در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Newbium را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا نوبیوم را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای نوبیوم می باشد.

تبدیل نوبیوم (Newbium)

شما می توانید Newbium را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل نوبیوم به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Newbium (نوبیوم) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال نوبیوم نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال نوبیوم از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال نوبیوم را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *