نوشرس رایگان و آموزش ساخت کیف پول NuShares (NSR)

نوشرس رایگان و آموزش ساخت کیف پول NuShares (NSR)

نوشرس (NuShares) چیست؟

ارز دیجیتالی نوشرس دارای شبکه توافقی است که به صورت NSR در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار نوشرس در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد نوشرس نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. نوشرس ایمن است و تاکنون نوشرس هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان نوشرس از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد NSR وجود دارد از جمله :سازنده نوشرس کیست؟ آیا نوشرس قانونی است؟ نوشرس چگونه کار می کند؟ آیا NuShares در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز نوشرس (NuShares) ؟

ارزش کل نوشرس در بازار جهانی 15365021 دلار که معادل آن به تومان 69142594500 تومان است. آینده نوشرس در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش نوشرس سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت نوشرس در بازار 0.005532 دلار که معادل آن در بازار ایران 24.894 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول نوشرس (NuShares)

برای ساخت کیف پول نوشرس روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول NuShares و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت نوشرس مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش NSR دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار نوشرس حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل نوشرس، بازیابی و بازگشت حساب نوشرس در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولNuShares می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت نوشرس (NuShares) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت نوشرس به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی نوشرس میتونید کسب در آمد داشته باشید. نوشرس رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق NuShares استخراج نوشرس از طریق دستگاه های ماینر نوشرس است.

خرید نوشرس ارزان

برای خرید نوشرس میتوانید از سایت های واسط فروشنده نوشرس ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت نوشرس خرید را انجام دهید. قبل از خرید نوشرس نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای نوشرس وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب نوشرس کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل نوشرس به تومان است. درصد رشد NSR در حال حاضر 0.7863 و قیمت NSR جهت خرید 0.005532 دلار و 24.894 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش نوشرس (NuShares)

اگر قصد فروش نوشرس را دارید از طریق سایت NuShares اقدام کنید. با توجه به ارزش NuShares در بازار جهانی که معادل 15365021 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به نوشرس در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده نوشرس در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان NuShares را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا نوشرس را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای نوشرس می باشد.

تبدیل نوشرس (NuShares)

شما می توانید NuShares را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل نوشرس به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید NuShares (نوشرس) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال نوشرس نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال نوشرس از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال نوشرس را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *