اپال رایگان و آموزش ساخت کیف پول Opal (OPAL)

اپال رایگان و آموزش ساخت کیف پول Opal (OPAL)

اپال (Opal) چیست؟

ارز دیجیتالی اپال دارای شبکه توافقی است که به صورت OPAL در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اپال در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اپال نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اپال ایمن است و تاکنون اپال هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اپال از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد OPAL وجود دارد از جمله :سازنده اپال کیست؟ آیا اپال قانونی است؟ اپال چگونه کار می کند؟ آیا Opal در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز اپال (Opal) ؟

ارزش کل اپال در بازار جهانی 524402 دلار که معادل آن به تومان 2359809000 تومان است. آینده اپال در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اپال سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اپال در بازار 0.034628 دلار که معادل آن در بازار ایران 155.826 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اپال (Opal)

برای ساخت کیف پول اپال روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Opal و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اپال مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش OPAL دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اپال حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اپال، بازیابی و بازگشت حساب اپال در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولOpal می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت اپال (Opal) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اپال به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اپال میتونید کسب در آمد داشته باشید. اپال رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Opal استخراج اپال از طریق دستگاه های ماینر اپال است.

خرید اپال ارزان

برای خرید اپال میتوانید از سایت های واسط فروشنده اپال ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اپال خرید را انجام دهید. قبل از خرید اپال نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اپال وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اپال کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اپال به تومان است. درصد رشد OPAL در حال حاضر -0.042 و قیمت OPAL جهت خرید 0.034628 دلار و 155.826 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اپال (Opal)

اگر قصد فروش اپال را دارید از طریق سایت Opal اقدام کنید. با توجه به ارزش Opal در بازار جهانی که معادل 524402 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اپال در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اپال در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Opal را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اپال را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اپال می باشد.

تبدیل اپال (Opal)

شما می توانید Opal را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اپال به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Opal (اپال) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اپال نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اپال از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اپال را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *