پ۷کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول P7Coin (P7C)

پ۷کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول P7Coin (P7C)

پ۷کوین (P7Coin) چیست؟

ارز دیجیتالی پ۷کوین دارای شبکه توافقی است که به صورت P7C در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار پ۷کوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد پ۷کوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. پ۷کوین ایمن است و تاکنون پ۷کوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان پ۷کوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد P7C وجود دارد از جمله :سازنده پ۷کوین کیست؟ آیا پ۷کوین قانونی است؟ پ۷کوین چگونه کار می کند؟ آیا P7Coin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز پ۷کوین (P7Coin) ؟

ارزش کل پ۷کوین در بازار جهانی 10834 دلار که معادل آن به تومان 48753000 تومان است. آینده پ۷کوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش پ۷کوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت پ۷کوین در بازار 0.000308 دلار که معادل آن در بازار ایران 1.386 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول پ۷کوین (P7Coin)

برای ساخت کیف پول پ۷کوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول P7Coin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت پ۷کوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش P7C دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار پ۷کوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل پ۷کوین، بازیابی و بازگشت حساب پ۷کوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولP7Coin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت پ۷کوین (P7Coin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت پ۷کوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی پ۷کوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. پ۷کوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق P7Coin استخراج پ۷کوین از طریق دستگاه های ماینر پ۷کوین است.

خرید پ۷کوین ارزان

برای خرید پ۷کوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده پ۷کوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت پ۷کوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید پ۷کوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای پ۷کوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب پ۷کوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل پ۷کوین به تومان است. درصد رشد P7C در حال حاضر ? و قیمت P7C جهت خرید 0.000308 دلار و 1.386 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش پ۷کوین (P7Coin)

اگر قصد فروش پ۷کوین را دارید از طریق سایت P7Coin اقدام کنید. با توجه به ارزش P7Coin در بازار جهانی که معادل 10834 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به پ۷کوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده پ۷کوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان P7Coin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا پ۷کوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای پ۷کوین می باشد.

تبدیل پ۷کوین (P7Coin)

شما می توانید P7Coin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل پ۷کوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید P7Coin (پ۷کوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال پ۷کوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال پ۷کوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال پ۷کوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *