سکه پاسکال رایگان و آموزش ساخت کیف پول Pascal Coin (PASC)

سکه پاسکال رایگان و آموزش ساخت کیف پول Pascal Coin (PASC)

سکه پاسکال (Pascal Coin) چیست؟

ارز دیجیتالی سکه پاسکال دارای شبکه توافقی است که به صورت PASC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار سکه پاسکال در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد سکه پاسکال نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. سکه پاسکال ایمن است و تاکنون سکه پاسکال هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان سکه پاسکال از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد PASC وجود دارد از جمله :سازنده سکه پاسکال کیست؟ آیا سکه پاسکال قانونی است؟ سکه پاسکال چگونه کار می کند؟ آیا Pascal Coin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز سکه پاسکال (Pascal Coin) ؟

ارزش کل سکه پاسکال در بازار جهانی 14194363 دلار که معادل آن به تومان 63874633500 تومان است. آینده سکه پاسکال در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش سکه پاسکال سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت سکه پاسکال در بازار 0.893171 دلار که معادل آن در بازار ایران 4019.2695 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول سکه پاسکال (Pascal Coin)

برای ساخت کیف پول سکه پاسکال روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Pascal Coin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت سکه پاسکال مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش PASC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار سکه پاسکال حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل سکه پاسکال، بازیابی و بازگشت حساب سکه پاسکال در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولPascal Coin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت سکه پاسکال (Pascal Coin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت سکه پاسکال به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی سکه پاسکال میتونید کسب در آمد داشته باشید. سکه پاسکال رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Pascal Coin استخراج سکه پاسکال از طریق دستگاه های ماینر سکه پاسکال است.

خرید سکه پاسکال ارزان

برای خرید سکه پاسکال میتوانید از سایت های واسط فروشنده سکه پاسکال ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت سکه پاسکال خرید را انجام دهید. قبل از خرید سکه پاسکال نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای سکه پاسکال وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب سکه پاسکال کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل سکه پاسکال به تومان است. درصد رشد PASC در حال حاضر 0.1216 و قیمت PASC جهت خرید 0.893171 دلار و 4019.2695 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش سکه پاسکال (Pascal Coin)

اگر قصد فروش سکه پاسکال را دارید از طریق سایت Pascal Coin اقدام کنید. با توجه به ارزش Pascal Coin در بازار جهانی که معادل 14194363 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به سکه پاسکال در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده سکه پاسکال در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Pascal Coin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا سکه پاسکال را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای سکه پاسکال می باشد.

تبدیل سکه پاسکال (Pascal Coin)

شما می توانید Pascal Coin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل سکه پاسکال به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Pascal Coin (سکه پاسکال) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال سکه پاسکال نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال سکه پاسکال از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال سکه پاسکال را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *